2737
2734
میخاسم برم کلاس زبان نمدونم چ کلاسیو برم برم مکالمه؟!برم همون کلاسهایی ک ترمیک هست و سطح بندی داره؟!ایلتس و تافل چجوریه برا تدریس میشه از این دو مدرک استفاده کرد
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
کارشناسی ای تی دارم یا میشه لیسانس یا فوق لیسانسو زبان بخونم یکی از دوستام میگ مدرک میخای برای چی تو با6ر مدرکی زبانت راه بیفته خوبه نمخاد حتما بری دانشگاه
خدایا شکرت برا داده ها و نداده هات🙏 شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه میتونم بیستر جملات رو بفهمم جمله بندی برام سخته ولی دست و پاشکسته میتونم
2738
بنظرم اول باید زبانت رو روان کنی دیپلم یک اموزشگاه معتبر رو بگیر بعداگر خواستی برای ایلتس و تافل اقدام کن و اینکه نمیدونم برای کار این مدارک معتبرتره یا مدارک دانشگاهی اما بدون از تدریس زبان پول آنچنانی در نمیاد
اخه پریسا هر شغلی ک میخای بری جدیدا میگن باید مسلط ب زبان باشی اژانس های هواپیمایی هتل ها برابخش رزپشن
2706