2726
عنوان

💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها

| مشاهده متن کامل بحث + 45306 بازدید | 23757 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام. میشه منم بیام؟ قد ۱۶۴ وزن فعلی ۹۴ وزن هدف اول ۸۰ هدف نهایی ۶۴

سلام خانمی منم مث شما هستم

قد167،وزن94

چقد ورن کم کردی؟

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک

من میخام تا عید ده تا کم بشم،الان دارم غذامو کم میکنم

دنبال یه رقیب و دوست هستم کنار هم لاغر بشیم  

یااللَّهُ یَارَحْمَانُ یَارَحِیمُ یَامُقَلِّبَ الْقُلُوبِ ثَبِّتْ قَلْبِی عَلَى دِینِک
2728
من میخام تا عید ده تا کم بشم،الان دارم غذامو کم میکنم دنبال یه رقیب و دوست هستم کنار هم لاغر بشیم & ...

سلام یاسمن جون منم می‌خوام تا عید ۱۰ کیلو کم کنم ، و رژیمم رو تازه شروع کردم . با اپلیکیشن زیره خیلی موافقم .... 

من عاشق زندگی ام
من میخام تا عید ده تا کم بشم،الان دارم غذامو کم میکنم دنبال یه رقیب و دوست هستم کنار هم لاغر بشیم & ...

منم میخواهم تا عید ۱۰کیلو کم کنم.دو هفته ای میشه خوردنمو کنترل کردم ولی اصلا تغییر وزن نداشتم😭

بچها لطفا یه گروه تشکیل بدین من پایه ام تا عید وزن کم کنیم

من قبلا بدنساز بودم و مربی بدنسازی هستم میتونم بهتون رایگان برنامه غذایی و ورزشی بدم برای امرزش پدر و مادرم دعا کنید بجاش و فاتحه و صلوات بفرستید اگر کسی کمک خاست در خدمتم 

من قبلا بدنساز بودم و مربی بدنسازی هستم میتونم بهتون رایگان برنامه غذایی و ورزشی بدم برای امرزش پدر ...

ببخشید برای افراد لاغرم برنامه اوکی میکنید :)؟؟

برای برگشت عشقم یه صلوات مهمونم کن❤️اجرت با حضرت زهرا
2706