2733
2739
سلام دوستای عزیز و خانم خشگلا من تقریبا اخرای بارداری هستم به لطف خدا و و قراره هفته اینده با شوهری بریم اتلیه واس عکس یادگاری پوشیدن چه لباساییو مناسب میدونین
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud
پیرهنای حاملگی که حریر لخته و گلهای درشت داره،از زیر سینه گشاد میشه،پاپوش ست کن باهاش،موهاتم سشوار کن با یه آرایش خیلی لایت
دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند دست لباس ببر و بعکس. بستگی به هیکلت داره. اگه فقط شکم داشته باشی و زیاد پهلو نزده باشی حتما یه تاپ کوتاه با شلوار یا شلوارک شیک. که شکمت کاملا بیرون باشه تو عکس. من یه دونه اینطوری انداختم خوشگل شده. چندتا پیرهن خوشگل بارداری هم ببر
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
2728
فقط شکمم بزرگ شده اصلا پهلو ندارم ولی شکمم ضایعه است پر ترکه
‎درست زمانی که بین همه اگرها وبایدها وچون وچراهامصمم میشوی بنشینی وبر سر سجاده مهرش وازخدا نام مادررا التماس کنی، آن زمان است که خدا نعمتش را...منتش را... بر سرت تمام کند ونام زیبای مادر را برازنده باقی اسمت کند قصه تنهایی روزهای زندگیت تمام میشود.یکی می آید که تو به لطف بودنش بهترین حس ها راتجربه می کنی وبه ضمانتش وام مادرانه میگیری.. radvin dalile zendegi maman 2 shahrivar zamini shud
نمیشه شلوار جین بارداری ک چن رنگ دارم با چن تا تاپ ست کنم از پیرهن بارداری خوشم نمیاد واس موهامم قراره برم ارایشگاه فر درشت بزنم با ی ارایش لایت
عزیزم بیشتر اتلیه ها خودشون لباس بارداری دارن زیاد خودتو درگیر نکن.یه دو دست خودت ببر بقیشو با لباس اونا بنداز
خداوندا کاری کن دانسته یا ندانسته چیزی را که میشکنم دل کسی نباشد...
2738