2737
2734
عنوان

آشنایی با مقررات و ضوابط فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 2929 بازدید | 70 پست

سلام وخسته نباشید،یه درخواست دارم،ممکنه محدودیت کاراکترهای پست هارو بردارید،چون برای نوشتن پست های خبری به مشکل برمیخوریم،مجبوریم تکه تکه کنیم،که زیاد جالب نیست

و پیشنهاد میکنم، یک تیم بزنامه نویس،رو دعوت کنید، تا برای سایت یه نرم افزار طراحی کنند

واقعا لازمه و مسلما استقبال هم میشه

بازم ممنون ایام به کام

اینجا واسه حل کردن مشکلات باروری و ناباروریه یا تاپیکای بی ربط بعضی کاربرا و اذیتو ازاراشون

خدایا به داده و ندادهو گرفته ات شکر که داده ات نعمت و نداده ات حکمتاست و گرفته ات امتحان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من یه دختر دارم دلم میخواد بچه دومم پسر بشه چون جاریم پسر داره خیلی جلوی من افاده میاد که من پسردارم و تو نداری منم دلم سوخت خیلی دلم پسر میخواد توروخدا یه دکتر خوب برای تعیین جنسیت که کسی نتیجه گرفته ازش رو به من معرفی کنین،ممنون

2728
2738

خانوم تهرانی عزیز دل یک سوال یک شماره املاک میتونم تو سایت به اشتراک بزارم از جنبه حق الناسی میگم عزیزجان.شماره پدر هست ومطمئن.جبران میکنم براتون😘؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم.    تمام وجودم پر از یقین شده است.اللهم عجل لولیک الفرج .جهان به سامان نمیشود تا ظهور منجی...(بلندترین ارتفاعی که میتوان از آن سقوط کرد ,چشمان صاحب الزمان است) به کمپین لبیک یا مهدی بپیوندید..در تاپیک شما به میهمانی آقا امام زمان (عج)دعوت شدید.یا حق
سلام من یه دختر دارم دلم میخواد بچه دومم پسر بشه چون جاریم پسر داره خیلی جلوی من افاده میاد که من پس ...

سلام اگر به دعا اعتقاد داشته باشی ذکری هست که میتونه بهت کمک کنه بچه ات پسر بشه

خانواده خوشبخت یعنی داشتن یک همسر خوب که در کنارت باشه و عاشقانه دوستت داشته باشه و فرزندانی که غنچه ها و ثمره عشق شما باشند   

سلام من سه تا سوال دارم:

سوال اول: 

من دوتا پروفایل در نی نی سایت دارم که اولین پروفایلم را میخواستم (حذف و یا تغییر نام کاربری) بدم که گزینه (ویرایش برای نام کاربری) وجود نداشت و حتی امکان (حذف پروفایل اولم) وجود نداشت برای همین مجبور به (ساخت پروفایل دوم)شدم

سوال دوم:

سوالی هم هست که چندروز پیش در کلینیک گذاشتم ولی هنوز پاسخ داده نشده

سوال سوم:

پست الکترونیکی هم که میذارم برام تأئید نمیشه دلیلش چیست و چطور میتوانم یک پست الکترونیکی بذارم.

.................................................................................

(ممنونم که این تاپیک را گذاشتید تا بتوانم سوالاتم را بپرسم)

.................................................................................

خانواده خوشبخت یعنی داشتن یک همسر خوب که در کنارت باشه و عاشقانه دوستت داشته باشه و فرزندانی که غنچه ها و ثمره عشق شما باشند   

سلام روز خوش یکی از دوستان من با کاربری دیبا مسدود شده ممنون میشم مشکلش رفع بشه 

LilySlim Exercise days tickers
الهی !!!!
خدای تنهاییِ من......
چه بسا هر گره ای که در کار من می اندازی
همچون گره های قالی باشد که با آنها برای
سرنوشتم نقشی زیبا بیافرینی
آمین.......
2706