2733
2764

اینجور که خبرش اومده سقف سنی فرهنگیان برداشته شده 

یعنی با هر سنی میتونین کنکور بدین برید فرهنگیان درس بخونید با تضمین شغلی 

پیگیری کنید واقعا فرصت خوبیه چون ظرفیت فرهنگیانم زیاده ، بهترین رشته هم انسانیه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ظرفیت فرهنگیان آنچنان زیاد نیست

با توجه به رقابت و جو سنگین کنکور ، و محبوب بودن این رشته احتمال قبولی افراد با سن بالاتر میاد پایین

دردسرهای ترمیم نمره و تاثیرقطعی و اینا هم آنقدر زیاده که نگو و نپرس

در کل به نظرم آزمون استخدامی بهتر و آسون تر از کنکور هست.

نظر شما نشان دهنده شخصیت ، تفکر و تربیت خانوادگی شماست.  🙏🏻
2768
ظرفیت فرهنگیان آنچنان زیاد نیست با توجه به رقابت و جو سنگین کنکور ، و محبوب بودن این رشته احتمال قب ...

این تاپیک بیشتر برای کسایی زدم که سن شون زیر ۳۰ ساله و حوصله ی کنکور و درس دارن

به نظرم قبولی با کنکور راحت تره مسیر بهتری داره نوع استخدامیشم بهتره چون قبولی با ازمون استخدامی دردسر بیشتری داره نوع استخدامیشم پیمانیه ولی با کنکور رسمیه

برای ۱۴۰۳؟

اره عزیزم دیوان حکم شو صادر کرده

چند روز دیگه دفترچه انتخاب رشته میاد باید اونم ببینیم ولی وقتی دیوان رای داده پس حتما باید اجرایی شه

اره عزیزم دیوان حکم شو صادر کرده چند روز دیگه دفترچه انتخاب رشته میاد باید اونم ببینیم ولی وقتی دیو ...

وای خیلی خوشحال شدم 💋 من خودم امسال میخواستم برم دانشگاه ؛ زبان هم ک تقریبا یه سالی هست دارم میخونم؛ پس جدی تر زبان میخونم ایشالا قبول میشم فرهنگیان :)))))) 

همیشه ارزو داشتم وکیل_معلم زبان_عکاس بشم :) چ خوب ک میتونم همه اشونو دنبال کنم 

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️
وای خیلی خوشحال شدم 💋 من خودم امسال میخواستم برم دانشگاه ؛ زبان هم ک تقریبا یه سالی هست دارم میخونم ...

چقد خوب که امشب تاپیک مو دیدی 💜

حتما تلاش کن اموزش زبان فرهنگیان قبول شی در کنارش عکاس هم میشی که عالیه 🌸

چقد خوب که امشب تاپیک مو دیدی 💜 حتما تلاش کن اموزش زبان فرهنگیان قبول شی در کنارش عکاس هم میشی که ...

اره مرسی♥️🫂

فقط زنده نباش .. زندگی کن|| برد من وقتیه که من به تو میبازم🕊♥️

سلام عزیزم ، خوبی ؟ من کاربر قدیمی هستم ولی به دلایلی مجبور شدم خودم رو تعلیق کنم ، توی یک تاپیک خواستم تگتون نشد 🤦‍♀️ کلا تگ های من آبی نمی شه 

‏‫چرا پسر بچه ها خل شدن 😑😑 | تبادل نظر نی نی سایت‬‏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/11826273/%da%86%d8%b1%d8%a7-%d9%be%d8%b3%d8%b1-%d8%a8%da%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%ae%d9%84-%d8%b4%d8%af%d9%86

یکی توی این تاپیک هست ، کارش اینه ، توهین می کنه بعد سریع پاک می کنه که مثلا نی نی یار نبینه ، می شه یک لحظه این تاپیک رو ببینید ؟

باید به این درک برسیم که وقتی یک زن پوشش ازاد دارد ، هرزه نیست ، دنبال همسر دیگران نیست ، دنبال دیده شدن نیست ، عقده ای نیست ، بی خانواده نیست ، اهل دروغ و ناپاکی نیست و ...    طبق امار ها ۲۰۲۲ , 60 درصد مسلمانان جهان حجاب سر دارند که لازم به ذکر است  که درصد زیادی از ان ها از سر اجبار است پس می توان فهمید کسی که پوشش ازاد دارد ، می تواند مسلمان باشد ، دقیقا مثل زنان سرزمین عربستان و لبنان و فلسطین و امارات و ...  .  پس لطفا به این درک برسیم که از روی پوشش ، کسی رو قضاوت نکنیم

بنده نی نی یار رو تگ کردم ولی آبی نشد ، اگر بدونید چه حرف هایی زد و پاک کرد ، متاسفانه اسکرین شات نگرفتم ، ولی نی نی یار می تواند کامنت ها رو پیدا کند

باید به این درک برسیم که وقتی یک زن پوشش ازاد دارد ، هرزه نیست ، دنبال همسر دیگران نیست ، دنبال دیده شدن نیست ، عقده ای نیست ، بی خانواده نیست ، اهل دروغ و ناپاکی نیست و ...    طبق امار ها ۲۰۲۲ , 60 درصد مسلمانان جهان حجاب سر دارند که لازم به ذکر است  که درصد زیادی از ان ها از سر اجبار است پس می توان فهمید کسی که پوشش ازاد دارد ، می تواند مسلمان باشد ، دقیقا مثل زنان سرزمین عربستان و لبنان و فلسطین و امارات و ...  .  پس لطفا به این درک برسیم که از روی پوشش ، کسی رو قضاوت نکنیم
بنده نی نی یار رو تگ کردم ولی آبی نشد ، اگر بدونید چه حرف هایی زد و پاک کرد ، متاسفانه اسکرین شات نگ ...

عزیزم درست متوجه نشدم

به من توهین کرد داخل این تاپیک ؟

عزیزم درست متوجه نشدم به من توهین کرد داخل این تاپیک ؟

خیر ، یک نفر گفت توی خیابون دونفر مزاحم من شدن،  ایشون شروع کرد خاک بر سر بی حجاب ها ، این ها حاصل ...

خیلی حرف های زشتی زدن ، خواستم شما نی نی یار رو تگ کنید بی زحمت 

شاید بگید چرا شما رو تگ کردم😅 چونکه شما رو میشناسم و قدیمی هستم 😁😐

خیر ، یک نفر گفت توی خیابون دونفر مزاحم من شدن،  ایشون شروع کرد خاک بر سر بی حجاب ها ، این ها ح ...

اره دیدم هر روز کلی از این افراطیای پر ادعا به بقیه ی ادما توهین میکنن 

جالب اینه طرف فکر میکنه با این وضعیت اخلاقش قراره بره بهشت ! درکی از اعتقادات متفاوت ندارن 

نینی یار هم اصلا کاری نمیکنه یه جورایی نادیده شون میگیره 

2706