1464
1459
عنوان

اونایی که عمل تنگ کردن واژن انجام دادن یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 27854 بازدید | 195 پست

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

من تنگ کردن واژن انجام دادم ، تنگ کردن من با نخ بود کسی سوال داشت خوشحال میشم کمکش کنم

سلام مامان امیر علی تورو خدا اگ سوالمو دیدی جواب بده ..عملش چند دقه طول کشید؟بعد عمل چند ساعت بیمارستان نگهت داشتن ؟همراهی میخوان ؟من با دوتا بچه یکی دو ماهه یه سه ساله میتونم عمل کنم ؟؟؟

1473

عزیزم من تقریبا یک وسال ونیم انجام دادم ، تا سه روز خونه استراحت کردم بعدش رفتم سر کار ، نزدیک یک ماه رابطه نداشتم ، اما خداروشکر الان بعد از این مدت خیلی حال خودم بهتر عفونت نمیگیرم و اینکه بی میلی جنسی ام درمان شد .

به نظر من عزیزم اصلا نمی خواد جراحی کنی برو پیش یه دکتر که با لیزر برات انجام بده البته لیزر یا جراح ...

سلام عزیزم

شما هنوز از لیزر راضی هستین؟

اخه بعضیا میگن جراحی بهتره

لیزر بر میگرده به حالت قبل بعد ی مدت

1449

یکی ازاشناهای ما هم عمل تنگ سازی را انجام داد وشوهرش دیگر نتونست دخول را انجام بده وشوهر رفته این طرف واون طرف مرتب زن صیغه می کنه.طفلک خانم هم چون خودش بدون اجازه شوهر اینکار را کرده نمی تونه حرفی بزنه.

یکی ازاشناهای ما هم عمل تنگ سازی را انجام داد وشوهرش دیگر نتونست دخول را انجام بده وشوهر رفته این طر ...

خاک بر سر مردک، تا جایی که میدونم قابل برگشته عملش، گنته داره خانومه بگو بره ی دکتره خوب دوباره عمل کنه بدبخت رو

خاک بر سر مردک، تا جایی که میدونم قابل برگشته عملش، گنته داره خانومه بگو بره ی دکتره خوب دوباره عمل ...

میگه قابل برگشت نیست یعنی ان قدر تنگ کرده که امکان دخول اصلا وجودنداره شوهرش هم بهش گفته دکتر را معرفی کن تا براش شکایت کنم ولی اون حاضر نیست واقا ناراحت میگه وقتی حاضرنیستی همکاری کنی پس بایدحق به من بدهی.

بنده خدا نزدیک 2سال است که دیگه رابطه نداشته اند.

1476
یک سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ والا تو این زمونه نمیشه برای یک ماه هم به شوهر ها اعتماد کردچه برسه به یکسال.

اره.اخه یکسال به این معنی نیست که رابطه نباشه.ولی مثه اوایل ازدواجه دیگه.ی کم سخته

اره.اخه یکسال به این معنی نیست که رابطه نباشه.ولی مثه اوایل ازدواجه دیگه.ی کم سخته

اهان یعنی خانم درد می کشه واقا لذت میبره خب ادم بره خودش را تنگ کنه تا زجر بکشه واقا کیف کنه میگه ادم بازیچه دست اقاست.

استارتر جان پیجتو قفل کن.فقط یک عده هجوم اوردن برای تبلیغ.ی دکترو خراب میکنن ی دکترو بالا میبرن.واقع ...

چراتبلیغ؟ هرکس داره تجربه خوذش از عمل پیش یه دکتر رو میگه دیگ! بعضی دکترا کارشون خوبه بعضیانه

برای تمام رنج هایی که میبری صبر پیشه کن! صبـــــر اوج احترام به حکمت خداســــت...
1331