2703
2553
عنوان

رفتار در محل کار ، خانوما بیاید

1419 بازدید | 32 پست
من تو محل کارم ٢ دسته همکار آقا دارم یه دسته آدمای معمولی هستن و سرشون به کارشون گرمه و منم هر روز صبح که میبینمشون یه سلام میدم و میرم تو اتاقم دیته دوم مردایی هستن که حیض و بی تربیت هستن که از وقتی متوجه رفتاراشون شدم اصلا نه نگاهشون می کنم نه یه کلمه حرف میزنم باهاشون مگر در مواقع خیلی ضروری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
حالا امروز من تو اتاقم نشستم داشتم یه مطلب میخوندم نور اتاق اذیتم می کرد یکی از چراغا رو خاموش کردم نظافت چیمون که خیلی آدم کثیف و هرزه ایه اومده تو اتاق من نیگه چراغ رو روشن کن منم گفتم که اتاق خودمه شما چیکار داری بعد رفت چراغو روشن کرد منم گفتم از اتاقم برو بیرون که شروع کرد چرت گفتن که تو خوبه نیروی رسمی نیستی و خلاصه کلی چرت و پرت
2714
ای وای 😐 ببین تو محل کار برو بیرون و .... اینها عبارات مناسبی نیست ! نهایتا انقدر باید محکم و جدی حرف بزنی که اجازه ندن به شما بگن که استخدامتون رسمیه یا قراردادی
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
اگر هیضه که خوب هیچی ولی خوب اون چیز بدی نگفت که اینجوری جواب دادی میتونستی بگی چشمم اذیت میشع یا هرچی نه اینکه اتاق منه هرکار بخوام میکنم.البته کلا منم خیلی با مردای مشکل دار نمیتونم کنار بیام
خوب تو محل کار شما حوزه اختیارات افراد گویا تعریف نشده میتونین از طریق مدیریت منابع انسانی یا کارگزینی به ایشون تذکر رسمی بدین خدمه شرکتی هستن واصولا خودشون خیلی مراعات میکنن فسخ قرارداد نشن رفتار بی مقدمه ایشون عجیب بوده
حال متکلم از کلامش پیداست
به نظرم اینکه بهش گفتی اتاق خودمه به تو چه اصلا درست نبوده .درسته که ادمهای هیزین ولی اگه مجبور شدی باشون حرف بزنی با احترام حرف بزن و اصلا به روی خودت نیار که ازشون بدت میاد . چون اگه بفهمن به اخلاقشون حساسی بدتر میشن
*** الیس الله بکاف عبده***
2706