2737
2734
عنوان

💪💪 کالری شماری دسته جمعی چاقها و لاغرها(شعبه ۲)

| مشاهده متن کامل بحث + 129372 بازدید | 20071 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آریاناجونی اومدم تولدتو تبریک بگم خانوم مهربون.. همیشه شاد و موفق ببینمت 😍😍😍😘😘

سلام عزیزم فداتشم ممنون مهربون 😘😘😘😘

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊

مهرماه
به پایان میرسه
خدایا
برای دوستانم
پایان فصل
پایان ناراحتی
پایان مشکلات
پایان مریضی
پایان بی پولی
و پایان تمام گرفتاری هاباشه 

آمیـــــــــن ...

سلام - صبح - بخیر 🌸🌷🍁🍀🌼🌱

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
2728
بنظرتون چه حرکتی با دمبل باعث حجیم شدن دستها و بالا تنه میشه؟

عزیزم از نت ورزشارو بگیر  اولش بدنتو گرم کن بعد انجام بده 

ولی فقط دمبل نیست چون باید بری باشگاه سیم کش و جلو بازو و پشت بازو کار کنی ...

با دمبل تاثیری نداره زیاد 

📣📣📣📣📣توجـــــــــه📣📣📣📣📣

بچه ها یه رژیم دارم خیلی توپه ، یه رژیم چهار روزه اس 

هرکی پایه اس از امروز بگیره ...

اینم رژیمش 

آريانا من پايه ام از امروز💪

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
آريانا من پايه ام از امروز💪

پس بسم الله 

2738

دوستا من از ديروز تصميم گرفتم امسال واسه كنكور كارشناسي ارشد شركت كنم 

مامانم همش ميگه بزار صدرا بزرگ بشه بره مدرسه بعد ادامه بده

ولي من خودمو ميشناسم پشتم باد بخوره ديگه عمرا برم سمت درس از ديروز كتاباشو خريدم از امروزم شروع كردم به خوندن  

دعا كنين بتونم 

ممنون ازتون مهربوناااا😘😘😘

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
پس بسم الله 

٤ روز آريانا؟

سلام خوشکل خانوما امروز رفتم رو ترازو با این همه تقلب و پرخوری های این‌ماه وزنم شده بود ۷۴

یعنی فقط یک و نیم کیلو کاهش داشتم بازم بنظرم خوبه همین ک اضافه نکردم خودش جای شکر داره اما تصمیم گرفتم این ماه اصلا تقلب نکنم و حتما حداقل۷۰ بشم

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
دوستا من از ديروز تصميم گرفتم امسال واسه كنكور كارشناسي ارشد شركت كنم  مامانم همش ميگه بزار صد ...

انشالله ک میتونی بهترین کارو کردی موفق باشی

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !
دوستا من از ديروز تصميم گرفتم امسال واسه كنكور كارشناسي ارشد شركت كنم  مامانم همش ميگه بزار صد ...

ای جوووونم ان شاءالله که میتونی و قبول میشی 🌸🌷🍀🌹

تو خیــــــلی با اراده ای عزیزم ..

آره زهراگلی رژیم ۴ روزه 

سلام خوشکل خانوما امروز رفتم رو ترازو با این همه تقلب و پرخوری های این‌ماه وزنم شده بود ۷۴ یعنی فقط ...

خیلی خوبه عزیزم

وزن جدیدت مبارررررک 🎊🎁🎈🎌🎌🎋

آره گلم یکم بیشتر رعایت کنی حتما ماهی ۳-۴ کیلو کم میکنی

ممنون از انرژي مثبتتون عشقااااا😘😘😘

دوستون دارم🌹

2706