2726
عنوان

دلم خیلی گرفته

41 بازدید | 35 پست
سلام دوستای گلم .. دلم برای خانواده ام خیلی تنگ شده چون یکساله ندیدمشون از طرفی هم پسر دوساله ام فوق العاده شیطون و ناآرومه و یکجا بند نمیشه نمی دونم چطور تو هواپیما ساکت نگهش دارم چون دوتا پرواز هست و و مابین پرواز اول ودومم نمیدونم چقدر باید تو فرودگاه باشم ... وقتی این فکرا میاد تو سرم واقعا گریه ام میگیره که من چطور این بچه رو تو هواپیما آروم نگه دارم یا تو فرودگاه خدای نکرده گم نشه یا چیزیش نشه بس که اینور واونور میدوه ... همسرمم هم نمیتونه همراهم بیاد .. نمیدونم اصلا برم پیش خانوادم بهم خوش میگذره یا نه چون زن داداشم هم خیلی اهل متلکه ... خیلی مخم درگیره بخدا
 اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم منم وضعیت مشابه شما دارم و از خانوادم دورم باهاشون ارتباط تصویری برقرار کن دلت باز میشه یکم
شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍
پسرم وقتی بخاد کاری بکنه و جلوشو بگیرم شروع میکنه جیغ های بنفش کشیدن و باید مدام اینور اونور بره .. با کتاب و اسباب بازی میتونم یکساعت نگهش دارم فقط
 اجازه ندهید ذهنتان به بهانه ناراحتی فعلی تان از شما یک مظلوم و قربانی بسازد. احساس تاسف برای خود و بازگویی ماجراها برای دیگران،شما را در چرخه تکرار،اسیر نگه می دارد… #عزت_نفس
اره برو حتما اونجا چون دلشون تنگ شده یه لحظه هم بهت نمیدنش و کلی کمکتن خستگیت در میره . کالسکه هم همراهت ببر . دم در هواپیما موقع چک این تحویل بده تا از هواپیما پیاده شدی کالسکه رو بهت میدن . میتونی کمربندش رو ببندی که بیرون نیاد اذیت نشی . برای توی هواپیما هم کلی پاستیل و هرچیزی دوست داره و یه اسباب بازی که ندیدتش بخر و ببر سرگرم میشه.
بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
عزیزم من جای شما بودم با اینکه دوری خیلی خیلی سخته اما یک سال دیگه هم دندون رو جیگر میذاشتم تا بچه ام بزرگتر شه سفر با بچع کوچیک واقعا مشکله اونم دست تنها . باز هم هرطور خودت صلاح میدونی
فعلا باید بخاطر کار شوهرم یک مدت اسپانیا باشیم که معلوم نیست تا کی طول میکشه منم واقعا دلم گرفته و دوست دارم بیام ایران ...
عزیزم نگران نباش من تجربه سفر تنها با بچه رو داشتم ..اونجوریا هم سخت نیست تو پرواز اکثرا بچه ها خوابن تو فرودگاه هم با خوراکی و و چیزای دیگه مشغولش کن
《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
2706