2733
2739
عزیزم منم معدم می سوزه،منم 34 هفته ام دکتر بهم یک قرص داده ولی از عوارض این داروها می ترسم ونمی خورم دیشب ساعت 3 خوابیدم ساعت 6 بیدارشدم، این وسط هم هر یک ساعت بیدارشدم. ولی من به خاطر وزن گیری بچه زورکی می خورم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تازه زایمان کردم، من سوزش معده داشتم شربت انتی اسید داده بود خوردم،‌عوارض نداشت خوده دکتر گفت عوارض نداره
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2728
سعی کنید یه ساعت قبل غذا و دو ساعت بعدش اب و مایعات نخورید و در حین غذا هم اصلا مایعات نخورید، معده خیلی کمتر درد میگیره نرمش شاخ گاو هم عالیه
زنان قبل از مادر شدن ، “پری” و بعد از مادر شدن تبدیل به “فرشته” می شوند من هم الان فرشته شدم، پسرم۲۳ بهمن ۹۴ وقتی هنوز۳۴ هفته بود پا به دنیا گذاشت و منو تبدیل به فرشته کرد
2738
2706