2703
2553
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 312703 بازدید | 371 پست
من قراره برای بارداری دوم اقدام کنم سربارداری اولم با مصرف یکساله برموکریپتین باردارشدم حالارفتم آزمایش وپرولاکتینم400بودکه دکترم گفت برای باردارشدن یکم بالاست 6تاکابرگولین(داستینکس)داده که هفته ای دوتابخورم میخواستم بدونم یعنی همین 6تاپرولاکتینو برای همیشه اوکی میکنه آخه یه جایی خونده بودم یه خانمی یه مدت طولانی مصرف کرده تاباردارشده لطفا اگه اطلاعاتی دارید دراختیارم بزارید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من چند سال پیش که آزمایش دادم صبح زود مرفتم اطلاعی هم نسبت به این موضوع نداشتم پرولاکتین بالا نشون میداد کلی هم قرص می خوردم بعد این که فهمیدم 2 چند سال بعد که می خواستم دوباره چک کنم آزمایشگاه اینو به من گفت 2 ساعت بعد آز دادم نرمال نرمال بود خدا خیرشون بده
سلام ...
واوووووووووووو رفقااااااا من چن روز پیش رفتم آز هورمونی دادم،دیدم پرولاکتیم 540 یعنی بالاس ...
آز های دوره های قبلی رو بررسی کردم دیدم تو دو تا قبلی لب مرزی ام،اما این یکی کلی بالاس .
در مورد استرس باید بگم فک کنم داشتم ،...
اما بعد دیدن جواب آز استرسم 50 واحد بیشتر شده ،دارم از استرس و دلشوره و تپش قلب میمیرم.
منم توی یه مقاله ای خوندم که پرولاکتین در ایام بارداری میره بالا و اونم به خاطر تولید شیر و این حرفاست ،اما در حالت عادی بالا بودنش باعث نازائی میشه .
چه داروهایی میدن،من قراره 8 برم بیمارستان
2714
سلام خوبید تازه واردم
منم پرولاکتین خونم بالاست 631.6 که باید 102 تا 496 باشه
چند روز قرص برموکریبتین خوردم ولی انقدر حالت تهوع داشتم که دیگه نتونستم ادامه بدم شنیدم خوردن موادی که ویتامین ب6 داره میتونه موثر باشه شما چیزی در این باره شنیدین؟
واقعا دلم بچه می خواد
نمی دونم چیکار کنم؟
2706