2726
عنوان

تجربیات بابت عمل هیپوسپادیاس (پایین بودن مجرای ادرار) ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 46179 بازدید | 114 پست

سلام ..من پسرم دوباره بعد از ۶ ماه از عمل اولش مجبور شدیم عمل کنیم.چون هم فیستول زده بود هم مجرا تنگ بود هم بد شکل ...خلاصه عمل اول توی بیمارستان طبی کودکان زیر نظر دکتر کجباف زاده افتضاح بود...اون همه دردسر و اون سند بلند که بعد از ده روز کشید و ۵ روز بستری بیمارستان و کنترل بچه نوپا توی اون وضعیت  ... و با تمام این سختی ها نتیجه عمل افتضاح..

من دکتر پسرم رو عوض کردم و رفتم پیش دکتر جواد غروبی..این بار عمل و نتیجه عمل از زمین تا آسمون فرق میکرد.سند کوتاه که توی پوشکش باز میشد و بچه که پوشک میشد اصلا انگار نه انگار سند داره و بچه نو پا میتونست بازی کنه..یکی دو ساعت بعد عمل مرخص کردن و سند رو بعد از ۵ روز کشیدن.. الان یک سال و سه ماه از عمل دومش میگذره و پسرم رو از پوشک گرفتم و همه چیز عالیه و خدارو شکر هیچ مشکلی نداره...همیشه برای دکتر غروبی دعا میکنم ...الان پسر دومم رو باردار هستم و میخوام اگه اینبار پسرم مشکلی نداشته باشه پیش خود دکتر غروبی ختنه کنم...

مامانا بالاخره من پسرم رو عمل کردم .با اینکه کسی من از نگرانی درنیاورد ولی هر کس سوال داشت من در خدم ...

سلام وقت بخیر.

من پسرم این عمل را انجام داده ولی از زمانی که سوند را در آورده ،زمان ادرار کردنش سوزش داره و خیلی درد .

حالا نمیدونم بخاطر ترسه  از درد هست خیلی آرام آرام ادرتر میکنه یا واقعا مجراش تنگ شده.

و اینکه ایشون دو روزی هست که سوند را برداشته.

و موقع ادرار از ترس و درد همینطور داد میزنه و فکر میکنم بخاطر همین باید باشه که راحت ادرار نمیکنه و بخاطر ترس همش سرپا ایستاده دستشویی میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من پیش دکتر جواد غروبی در نهایت جراحی کردم و واقعا راضی بودم 

عزیزم منم پسرمو هشت روزه عمل کردم و سه روزه پانسمان و باز کرده و سوند و درآورده ، موقع ادرار درد داره و گریه میکنه و به خودش فشار میاره البته میترسه بیشتر ، امروز دیدم از زیرش جایی که بخیه کرده هم وقتی خیلی زور میزنه و فشار میاره بخودش قطره قطره ادرار میاد ، دارم سکته میکنم که بازم یعنی عمل میخواد یا ممکنه اوایلشه اینجوری باشه و خوب شه؟ 

تو نتم خوندم نوشته بود تا مدتی بعد عمل باریک شدن جریان ادرار و یا وجود چندین جریان ادرار طبیعیه ...

نطر شما چیه؟ 

من پیش دکتر شادپور بیمارستان هاشمی نژاد عمل کردم ...

اگر میدونستید ۹۰درصدِ آدمای دورتون از خوشحالی و موفقیتتون خوشحال نمیشن، هیچوقت چیزی که صددرصد قطعی نشده رو به هیچکس نمیگفتید‌ 😊
مامانا بالاخره من پسرم رو عمل کردم .با اینکه کسی من از نگرانی درنیاورد ولی هر کس سوال داشت من در خدم ...

سلام میشه از عمل پسرتون برا من بگید چطور بود اذیت شد واینکه سوند چقدر گذاشتن براش

عزیزم منم پسرمو هشت روزه عمل کردم و سه روزه پانسمان و باز کرده و سوند و درآورده ، موقع ادرار درد دار ...

سلام شما پسرتون رو عمل کردید میشه بگین چه جوری بود وچند وقتشه پسرتون منم دارم سکته میکنم از ترس

عزیزم منم پسرمو هشت روزه عمل کردم و سه روزه پانسمان و باز کرده و سوند و درآورده ، موقع ادرار درد دار ...

سلام ببخشید من بچه ام چن روزه ب دنیا اومده واین مشکل رو داره خیلی نگرانم دکتر گفته ممکنه دوسه بار جراحی بخواد دارم دیونه میشم میشه باهم حرف بزنیم؟ 

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

مامان کیاشا جان درخواستم  رو قبول کن لطفا من تو بیمارستانم و پسرم رو ظهر عمل کردن😥😥😥

من مامان ۲ تا وروجک شیطونم...👨‍👩‍👧‍👦.......خونه یعنی پدرم 👨‍🍼خونه یعنی مادرم🤱عطر خوب خواهرم👧نفسهای برادرم🧒عشق ناب همسرم❤

سلام خوبی میشه بیای بگی چیشد بچه ات محل ادرارش یجابود؟من یه هفته اس عمل کرده عین تواسترس گرفتم موقع جیش یه قطره پایین میبینم 😭

بنده به عوان والدین پسری که شدت این عارضه (هیپوسپادیاس) برایش شدید بود و تجربه این عمل رو در 18 ماه ...

سلام میشه بگیدمن دارم ازاسترس میمیرم ۱۰روز پسرم عملشوانجام داده الان میبینم از پایین یه قطره ادرارمیریزه نکنه به عمل دوم نیازباشه

سلام لطفا ممكنه بگين چطور بود عملشششش من چند روز ديگه عمل پسرمه خيلي نگرانم چيكار كنممممم چي در انتظ ...

عزیزم خواهش میکنم ازت جواب بده شما پسرتو عمل کردی پیش دکتر غروبی راضی بودی؟؟؟

2706