2733
2734
عنوان

اشپزی*کیک*دسر*انواع سالادها*نهارخوشمزه*شام بامزه*ژله*شیرینی

| مشاهده متن کامل بحث + 598130 بازدید | 5782 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تهیه پیده ترکی پنیری با مواد ساده موجود در منزل

غذاهای خوشمزه ترکی به دلیل تشابه فرهنگ غذایی طرفداران زیادی در کشور ما دارند و ما می خواهیم در این ویدیو روش تهیه پیده ترکی پنیری را برای شما عزیزان آموزش دهیم.

پیده ترکی یکی از غذاهای لذیذ کشور ترکیه است که در تمام رستوران های ترکی به مشتریان پیشنهاد می شود.

اصلی ترین قسمت تهیه این غذا، تهیه خمیر مخصوص پیده است که در این ویدیو به خوبی برای شما عزیزان نشان داده شده است:

تهیه پیده ترکی پنیری با مواد ساده موجود در منزل

2728

🔮*...هوالرزاق...**🔮

باسلام انواع دعا  پذیرفته میشود

✍🏻زبان بندودفع دشمن ✍🏻دعا طلب فرزندوحامله شدن ✍🏻کودکان شرگوعصبی ✍🏻همزاد دفع جن وپری ✍🏻دفع چشم بد در زندگی ✍🏻محبت وعاشقی ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻بخت گشایی دختران ✍🏻افزایش رزق وروزی وبرکت درزندگی🕸️ ✍🏻باطل نمودن تمام سحر وجادوها🕸️ ✍🏻فروش فوری ملک🕸️ ✍🏻جلوگیری از سقط جنین ✍🏻دعا برای فروش اجناس ✍🏻دعا برای بی خوابی وگریه اطفال ✍🏻 دعا جلب مشتری ✍🏻دعا برای دفع دشمن ✍🏻دعا ایمنی ازبلاها ✍🏻دعای عزیز شدن نزددیگران ✍🏻محبت بین زن وشوهر ✍🏻دعا جدایی بین دوحرام ✍🏻آشتی میان زوجین ✍🏻گرفتن کودک ازشیر ✍🏻دعا برای ازدواج موفق ✍🏻دعای چشم زخم ✍🏻دعای قوی برای احضارمعشوق ✍🏻دعا درباب کودکی دیر به سخن می آید ✍🏻دعا جهت بستن آفت مزرعه ✍🏻دعا برای شفای مریض وانواع دعایی مثل دندان درد.سردرد.چشم دردوغیره موجودمیباشد…

09905690349اقای حسینی

سلام دوستان من تازه اومدم اینجا   چقدر اطلاعات خوب اینجاست. راستی من کلی دستور آشپزی دارم مخصوصا فینگر فود. تجربه هامو باهاتون به اشتراک میزارم. طرز تهیه چندتا فینگرفود راحت رو براتون میزارم
https://asre5shanbe.com/lifestyle/cooking/how-to-prepare-delicious-finger-food-for-parties/

2738
سلام دوستان گلم این تاپیک را باز کردم تا با همکاری همدیگر کلی غذا و کیک و شیرینی و سالاد و .......ا ...

سللام من کارم قنادیه و پیمانه هارو دقیق میدونم سالهاس دستورات صد ساله ای که بهم ارث رسیده رو میپزم همین اول کار چند تا ایراد بگیرم، یک پیمانه کره و یک پیمانه شکر و روغن صد و هشتاد گرم نیست و دقیقا دویست گرمه، 

یک مثقال پنج گرم نیست ۴/۴۷ گرمه

یک سیر شونزده گرم نیست و هفتاد و پنج گرمه 

عزیزم میدونم مدت زیادیه ازین تاپیک گذشته ولی خب گفتم یه سری دچار اشتباه نشن 🙏🙏

عضو گروه آبی تاپیک مانکن های زیبا ، وزن شروع ۸۶.۴ ، وزن هفته گذشته ۷۸.۵ ، وزن این هفته ۷۷.۶،  هدف اول ۷۹ محقق شد.هدف دوم ۷۵، هدف نهایی ۷۰

دوستای گلم سلام 🥰

من مدیر ثبت نام کلاسهای کیک پزی و شیرینی پزی استاد سراجی هستم از مبتدی تا پیشرفته میتونن با ماقناد بشن😍 اینم لینک کانالم هست برای ثبت نام و اطلاع از پکیج و مشاهده ی رضایت هنرجوها در ایتا پیام بدید👇https://eitaa.com/joinchat/3450994945Cfaeb6326bb

2706