2737
2734
عنوان

مربى من😊💪🏾 - تغذیه ى تپلى

1309 بازدید | 129 پست
سلام اینم از تاپیک من اینجا یه سرى نکته بهتون میگم که اگه کامل انجام بدین مطمئناً نتیجه میگیرین فقط اینکه صبور باشین ١- سایزتونو بگیرین و به من بگین(کمربند شانه اى سینه بازو کمر شکم باسن بالاى ران پایین ران ساق) ٢-خودتونو وزن کنین ٣- اینو در نظر بگیرین الویت براى شما تغذیس و بعد ورزش چون بدن شما توى آشپزخونه ساخته میشه پس اگه الان شرایط باشگاه رفتن ندارین ناراحت نشین ٤-سایز با ورزش تغیر میکنه و وزن با تغذیه اما دلیل نمیشه اگه ورزش نمیکنین سایزتون تغییر نکنه ولى کمتر ٥- تا منو دارین غم نداشته باشین😍💪🏾
کسى که میماند پیامبر است به او إیمان بیاورید ماندن کم معجزه اى نیست در عصر ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
طلایى جان این تاپیک واسه خانوماى لاغرى هست که میخوان وزن بگیرن ولى بهشون تمریناتم میدم که توى این مدت شکمشونم تپل نشه.اگه لاغرى و فقط شکم دارى پس شما هم با ما باش
2738
النا جان این تاپیک واسه لاغراس شرمنده فک کنم عنوانو بد نوشتم شما براى لاغرى توى تاپیک مربى من بیاین تا کمکتون کنم.آفرین که سایزاتونو گرفتین
طلایى جان تیروئید کم کار که باعث چاقى میشه! فک کنم منظورت پر کاره. حالا من یه سرى راه حل واسه لاغرى میزارم توى اون تاپیک تا شما استفاده کنى. راسى بهت رأى هم دادم عزیزم
2706