2733
2734
عنوان

کمک در مورد بچه گربه

18081 بازدید | 22 پست
سلام. تو کوچه یه بچه گربه پیدا کردم که مشخصه چشمش بخاطر عفونت بسته ست. اوردم خونه با گوش پاکن و چایی خنک چشمشو شستیم .خداروشکر چشمش باز شد میشه بگین چه قطره یا پمادی بزنم که چشمش کامل خوب بشه؟
باید ببرینش دامپزشک ولی تتراسایکلین یه درصد مناسبه هشت ساعت یکبار داخل جشمی باشه البته جقدر کار قشنگی کردی دوست من
واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من به هالمه بچه گربه دارم و دکتر این قطره ها رو داده ٣ررز روزی دو بار فطره جنتامایسین چشمی بریز قطره باشه پماد نه جنتامایسین مال عقونت کمه اگه شدیده قطره سیپلکس بریز اون معجزه میکنه
محیا ممنون بخاطر راهنماییت. میشه بگی عفونت کم یا زیاد رو چطوری تشخیص بدم . یه چشمش کاملا بسته بود با مصیبت و ماساژ زیاد بازش کردم. ولی باز شد و چشمش سالمه زیرش. سیپلکس از کجا بگیرم؟
2706