2703
2553
سانتیا:::::::::::::::نه اورال لیفتش خوب نیست.......میتونی از محصولات لیفت اوریا‍ژ یا گینو استفاده کنی.

غزاله: ضد آفتاب معمولا spf 50 بگیری خیلی بهتره!

عسل::::::::::::::نه عزیزم خطرناک ترتینوئین.....سر خود نباید بگیری. کسی که استفاده میکنه قبلش باید آزمایش بده همینطور حین استفاده . اصلا بدون مشورت پزشکت این کارو نکن.چون سر خود کبد ت صدمه میبینه. اریترومایسین از 2 درصد شروع کن و باید روزی 2 بار هر 12 ساعت به موقع بزنی چون آنتی بیوتیک......بیوکلین موقت گفتم چون باید ازمایشات دیده بشن و کیست تخمدان نیاشهو...... پس دقت کن. بیوکلین برای جوشهای شدید ولی داروهای هورمونی فرق میکنه.

عاطفه: پوستت از نوع فوق حساس. کرم بچه سیگل بزن نتیجش بگو. اسکراب هم olive بخر .
سانتیا:::::::::::::::نه اورال لیفتش خوب نیست.......میتونی از محصولات لیفت اوریا‍ژ یا گینو استفاده کنی.

غزاله: ضد آفتاب معمولا spf 50 بگیری خیلی بهتره!

عسل::::::::::::::نه عزیزم خطرناک ترتینوئین.....سر خود نباید بگیری. کسی که استفاده میکنه قبلش باید آزمایش بده همینطور حین استفاده . اصلا بدون مشورت پزشکت این کارو نکن.چون سر خود کبد ت صدمه میبینه. اریترومایسین از 2 درصد شروع کن و باید روزی 2 بار هر 12 ساعت به موقع بزنی چون آنتی بیوتیک......بیوکلین موقت گفتم چون باید ازمایشات دیده بشن و کیست تخمدان نیاشهو...... پس دقت کن. بیوکلین برای جوشهای شدید ولی داروهای هورمونی فرق میکنه.

عاطفه: پوستت از نوع فوق حساس. کرم بچه سیگل بزن نتیجش بگو. اسکراب هم olive بخر . ژل هیمالیا خوب نیست. پن بایودرما پوست چرب بگیر عالی........................................لیزر هم تحت نظر پزشک باید باشه..............................................................................................................................................................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دکتر جون خیلی خیلی دوستتون داریم مطالب رو میخونم و فقط دعاتون می کنم
اگه میشه ضد چروک برای پوست من که 38 سالمه معرفی کن خانوم دکتر نظرت در مورد محصولات گارو چیه خیلی گرونه می خواستم ببینم خوبه یا نه
2720
سلام سارا جون
من بعد از زایمان در زمان شیر دهی روی سینه راستم قارچ پوستی زد که به مرور بزرگتر شده یعنی دایره ای به قطر تقریبی 4 یا 5 سانت شده که اطرافش قرمزه تا الان اقدامی برای درمان نکردم میشه لطفا راهنمایی کنید بدونم لازمه برم متخصص پوست یا با پماد و کرم خاصی برطرف می شه. ممنون از لطفت
دکتر سارا ممنون از اینکه سریع پاسخ دادید من به توصیه شما گرفتم وقبلا نفرمودید پن یا لوسیون یکیش کافیه ! در مورد سیگل هم ممنون حتما میخرم ونتیجش رو میگم.پن هم که فرمودید بله پن سبیوم مخصوص پوست چرب گرفتم...........نظرتون درباره کوهرنس لب لیراک چیه واقعا تاثیراتی که گفته داره یا اگه مثلا بوم لب بریدرم اوریاژ هم بگیرم همون کار رو میکنه یا پیشنهاد دیگه ای دارید؟.....................دکتر مادرم من دور چشمشون خیلی چروکهای ریز داره وبا توجه به سنشون خیلی زیاد چروک داره وتیره شده وگود رفته البته بخشیش هم ارثیه خطوط پیشانی وچروک بالای لب هم دارند برای دور چشم به نظرتون اکس کلوسیو پریمیوم لیراک خوبه؟ چون فکر نمیکنم چیز دیگه ای جواب بده واینکه مادرم میگه اگه واقعا تاثیر داشته باشه من استفاده میکنم واقعا با استفاده از اینها تغییر قابل ملاحظه ای ایجاد میشه یعنی چروکا از بین میره؟ در مورد بقیه صورت هم میخوام براش کمپلکس ضد چروک شب وسرم بیونیک وسپرا اگزویانس بگیرم به نظرتون خوبه جواب میده؟ چون اکس کلوسیو وسرم لیراک خیلی گرون میشه
تنیده یاد تو در تار وپودم...
2714
دکتر جون خواهشا جواب منو بدین ممنون
دکتر سارا من پوست صورتم معمولی هست . چه کرم پودری را پیشنهاد می کنید ؟ میخوام روشن هم بشه ؟ شیر پاک کن به جز فارماسی چی خوبه ؟ برای پاک کردن آرایش فقط شیر پاک کن کافیه ؟ دکتر من پوست بدنم خشکه خشکه همون طور که گفتین لوسیون بچه جانسون گرفتم . راستش من روی ناحیه پوبیسم مدام میخاره و گاهی سفیدک میزنه کلوتریمازول میزنم . جواب نداده چی پیشنهاد می کنید ؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
سهی: -----سوالاتی میپرسی که نمیتونم سریع جواب ندم. بله همون کارو میکنه..ولی همونطور که گفتم همه چیز یه برند خوب نیست . اکثر برندها فقط ممکنه یه چیز استثنایی داشته باشند؟ اینهمه پول خرج کرم میکنی نتیجه دلخواه نمیگیری! اکثر کرم ها پیشگیری میکنند اونم نه نا اون حدی که براشون خرج میکنی. بهترین راه عمل و برداشتن چروکهاست و لیزر هم بسیار موثر تره. برای زیز چشمها کرم لیفت اوریاژ یا سری محصولات دکلره بسیار عالی. سبا مد هم برای پف و تیرگی داره که امتیازش نزد کاربران بسیار بالاست.
سارا: کرم پودر های اگزوویانس--چون خدم همیشه استفاده میکنم...تنوع رنگش هم زیاده! شیر پاک کن اون هم بسیار خوب و اگه میخوای پوستت خشکی نزنه میتونی با پن ایکتیان--دوکری--بشوری.کیفیتش بالاست و قیمتش عالی. ..آرده هم شیر پاک کن داره پوست چرب میکنه اونم بد نیست. برای پاک کردن چشمهات میتونی از لوسیون پریم دوفاز استفاده کنی کیفیتش خوب..لوسیون بچه با روغن روزی چند بار بمال..ولی کرم اصلی شما برای خشکی با لوسیون فرق میکنه . ااز لوسیون و کرم های اوره استفاده کن. مثل aqua-skin شرکت آلمانی یوروویتال...و اما برای مشکلت بله بعضی مواقع تشخیص اشتباه و اثر نمیکنه. میتونم برات محلول بنویسم ولی بهتر به متخصص مراجعه کنی و کرمش میزنی یا محلول؟ چند وقت استفاده میکنی. برای شستشو از چه موادی استفاده میکنی . برام بیشتر بنویس یا اگه مشکل داری ایمیل بزن.
خانم دکتر بهترین مارک ریمل چی پیشنهاد می کنین ؟ من روی صورتم 1 جای لک کوچولو دارم با چی میتونم از بین ببرم ؟ کرم کوچک کننده سینه و فرم دهنده چی پیشنهاد می کنین ؟برای ترک پوست چی؟
خدایا کمکم کن اونقد بزرگ شم که دنیا دیگه جامو نداشته باشه …
2706