2703
2553
سلام ستاره جون. خوبی عزیزم؟
- می خواستم بدونم لوسیون بچه جانسون و روغن بدن جانسون رو که شما گرفتی چطوری استفاده میکنی چون من تا حالا استفاده نکردم یعنی باید به جای کرم استفاده کنیم ؟
- دفعات استفاده ش چه جوریه هر روز باید استفاده بشه؟
- برای دست هم می تونیم استفاده کنیم؟
- لوسیون و روغن رو باید با هم استفاده کنیم یا جدا جدا؟
ببخشید که سوالام زیاد شد. ازت ممنونم عزیزم.
دکتر سارای عزیز از اینکه با اون شرایطی که گفتی میای و این قدر خوب جواب میدی ممنون
من امیدوارم از لحاظ شغلی زودتر به اون چیزی که دوست داری برسی

من چند تا سوال داشتم که متاسفانه جواب نگرفتم

+++++++++++++++++++
1.آیا دون دون های پوست پا که در اثر مو ایجاد میشه با لیزر از بین میره؟
++++++++++++++++++
2.آیا برای لیزر باید موهای زیر پوستی رو خارج کرد یا همون جوری هم کار میکنه؟
++++++++++++++++++
3.برای یه پای معمولی که نه کم موس نه پر مو فکر میکنی چند جلسه لیزر کافی باشه ؟
++++++++++++++++++
4.یه کرم برای سفید شدن نقاط حساس معرفی کرده بودی اما لینکش باز نمیشد لطفا دوباره بگو

مرسی یه دنیا
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دکتر سارای عزیز

میشه لطفا به چند سوال من جواب بدی؟
1- شامپو جنسینگ مارک Hegur اگر درست تایپ کرده باشم چطوره؟
2- برای جای جوش از کرم دپیدرم اوریاژ استفاده کنم یا ضد لک بدون هیدروکینون نئوستراتا؟
3- کرم رنگی ضد جوش صورت Sebamed خوبه؟ میتونم روی کل پوست صورتم استفاده کنم؟
4- از کرم لایه بردار 20% Neostrata میتونم استفاده کنم که جای جوش رو ببره یا کلا لایه برداری نکنم؟

ممنون میشم جوابمو بدی
سلام دکتر جون ممنون از وقتی که میگذارین

من پوست صورتم معمولیه. از صبح که میام سرکار یک مرطوب کننده میزنم روشم ضد آفتای آردن دیگه هیچی.....30 سالمه ولی پوستم اصلا شاداب نیست خیلی پژمردست چکار کنم؟
یک کرم خوب میخوام که پوستم و شاداب کنه

منم مثل پریا جون کنار بینیم روی گونه هام یک مقدار منفذای صورتم باز شده چکار کنم؟

ممنون
خدایا شکرت
2720
سلام دوستای عزیزم. جواب بعضی عزیزان قبلا دادم.برای جوش یا جاش یا باید کرم دست ساز aha دار پزشک خودش بنویسه که تهییه کنید یا اینکه از شرکت ها تهییه کنید. تشخیصش با معاینه امکان پذیر. مثلا aha 20 % بیشتر تو بازار نیست . ولی پزشکان تا حتی 50 هم مینویسند؟ 2.مارک نئواستراتا و اگزوویانس هر دو مال یک شرکتند و اوریا‍‍ژ یا نئوستراتا یا سبا مد هر 3 خوبند و مورد تایید همه پزشکانند. 3.برای ترک های زایمان و مراقبتهای پوست محصولات موستلا خریداری کنید . بروشور بگیرید توش همه چی نوشته شده. 4. کلا پوستای چرب و حساس بیشتر به لوسیون بچه احتیاج دارند. و لوسیون بچه باید با روغن بچه قاطی کرد تا کمی چرب شه البته برای پوستای خشک و خودتون بسته به نیاز پوستتون ترکیب کنید. 5.پن ها شوینده های خوبیند فرقشون توی اینه که تخصصی ترند. فاقد مواد صابونیند. غیر کومودون زا و میزان جراحت پوست بسار کم توشون و نرم کنندگسشون عالی. چند تااز بهتریناشو براتون معرفی میکنم. ولی اگه میخواهید پوستتون خشک - خسته -چروک -پژمرده و کلا داغون شه از صابون استفاده کنید مارکش مهم نیست صابون صابون . نگید این والنسی یا گل سیتو و یا فلان قیمت خریدمش. توجه کنید اگه میخواهید زحمات چند ماه کرم ضد چروک یه شب به باد بدبد صابون بزنید. 6.کسایی که از مشکلات پوستی و خارش شکایت دارند اگه صابون مصرف میکنند اینجا نیان!!!!!!!!!! 7.اغلب گدرفتگی ها در پوست با کرم پر نمیشه مخصوصا اونایی که علی ویروسی داره مثلا آبله رو ها یا.... لیزر کنید خیلی بهتره. ولی جای جوش . لک با کرم بر طرف میشه. 8.کرم ترک پوستی--- prim--- برای ترک های ناشی از بارداری -رژیم غذایی و بدن سازی و دوران بلوغ خوب. 9.لوسیون بچه سبامد فراموش نکنید و شوینده های فیزیو ب ب موستلا .
سلام دوستای عزیزم. جواب بعضی عزیزان قبلا دادم.برای جوش یا جاش یا باید کرم دست ساز aha دار پزشک خودش بنویسه که تهییه کنید یا اینکه از شرکت ها تهییه کنید. تشخیصش با معاینه امکان پذیر. مثلا aha 20 % بیشتر تو بازار نیست . ولی پزشکان تا حتی 50 هم مینویسند؟ 2.مارک نئواستراتا و اگزوویانس هر دو مال یک شرکتند و اوریا‍‍ژ یا نئوستراتا یا سبا مد هر 3 خوبند و مورد تایید همه پزشکانند. 3.برای ترک های زایمان و مراقبتهای پوست محصولات موستلا خریداری کنید . بروشور بگیرید توش همه چی نوشته شده. 4. کلا پوستای چرب و حساس بیشتر به لوسیون بچه احتیاج دارند. و لوسیون بچه باید با روغن بچه قاطی کرد تا کمی چرب شه البته برای پوستای خشک و خودتون بسته به نیاز پوستتون ترکیب کنید. 5.پن ها شوینده های خوبیند فرقشون توی اینه که تخصصی ترند. فاقد مواد صابونیند. غیر کومودون زا و میزان جراحت پوست بسار کم توشون و نرم کنندگسشون عالی. چند تااز بهتریناشو براتون معرفی میکنم. ولی اگه میخواهید پوستتون خشک - خسته -چروک -پژمرده و کلا داغون شه از صابون استفاده کنید مارکش مهم نیست صابون صابون . نگید این والنسی یا گل سیتو و یا فلان قیمت خریدمش. توجه کنید اگه میخواهید زحمات چند ماه کرم ضد چروک یه شب به باد بدبد صابون بزنید. 6.کسایی که از مشکلات پوستی و خارش شکایت دارند اگه صابون مصرف میکنند اینجا نیان!!!!!!!!!! 7.اغلب گدرفتگی ها در پوست با کرم پر نمیشه مخصوصا اونایی که علی ویروسی داره مثلا آبله رو ها یا.... لیزر کنید خیلی بهتره. ولی جای جوش . لک با کرم بر طرف میشه. 8.کرم ترک پوستی--- prim--- برای ترک های ناشی از بارداری -رژیم غذایی و بدن سازی و دوران بلوغ خوب. 9.لوسیون بچه سبامد فراموش نکنید و شوینده های فیزیو ب ب موستلا .
چندتا پن خوب: مارک دوکری: پن ایکتیان که برای پوستای خشک-----پن شیر جو که برای پوستای حساس-----پن سالیسیلیک که برای آکنه های شدید-لایه بردار-و زخیم شدن پوست در ناحیه آرنج و زانوها و .... مارک اوریاژ و بایودرما - و پن پاک کننده کودک سبا مد شامپو بدن مارک freeman آمریکایی و خوب -البته 7000 تومان یکمی زیاده برای شامپو بدن. ولی لوسیون بدن freeman میارزه خریدنش مخصوصا برای بعد از حمام مناسب. خانومایی که ریزش مو دارند باید از قرص تقویتی استفاده کنند : سلن پلاس شرکت یورو ویتال همگی بخرید و بخورید برای پوست و مو و ناخوناتون بسیار خوب. چند تا درمان ریزش مو برای خانوما: زیر بخونید
چند تا درمان ریزش مو برای خانوما: 1. آمپولای قیتو سیان شرکت فیتو مناسب برای موهای نازک و زمان یائسگی و بعد از زایمان به مدت 1 ماه 3 بار در هفته بعد 8 هفته هفته ای 1 بار البته روی ریشه موها. 2.کورونوستیم سرکت دوکری : 2 اسپری 50 میل برای صبح و شب. ریزش های هورمونی 7 پاف روزانه و به مدت 2 ماه ریزش غیر هورمونی یک روز در میان 7 پاف به مدت 2 ماه. برای آقایان هم مناسب.
2714
سلام من دوباره سئوالم ومطرح میکنم ببخشیدا ولی حیاتیه
دکتر سارای عزیز من اطراف چشمم داره حسابی چروک می افته لطفا راهنماییم کنید البته تازگی میکروکردم وکرم لایه بردارمای 15 و کرم شب آردن میزنم یک شب درمیون وچون زیرچشمام سیاهی داشته برای شبا کرم qv وبرای روزها کرم آردن بهم دکترداده ممنون اززحماتتون ولی چروکام خیلی زیادشده چیکارکنم
سلام سارا جون خوبی؟
سوالامو دوباره می پرسم. من می خوام برای مراقبتم پوستم از کرمهای روز و شب لیراک استفاده کنم قیمتش هم برام مهم نیست می خواستم نظر شما رو هم بدونم؟؟؟
شما گفتین که برای تمیز کردن پوست صورت از صابون استفاده نکنیم من پوست صورتم مختلط هست و حس می کنم فقط با صابون می تونم تمیزش کنم حالا با توجه به گفته شما برای شستشوی صورتم از چی استفاده کنم؟
از راهنماییتون ممنونم.
2706