2726
من لیپوماتیک همه بدنمو که چربی اضافه داشت انجام دادم عوارضش همون روزای اولشه این شماره دکترمه 2277 ...

بدنتون در قسمت ران ها نامتقارن نشد؟

ورم پهلو تا کی هسش؟شنیدم  ورم پهلو خیلی زمان میبره تا بخوابه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزان

من امروز صبح لیپوماتیک کردم

دکترم رضا سلطانی بود و در مرکز جراحی افرا توی دولت عملم کردن.. توی اینستاگرام به انگلیسی تایپ کنین پیداش میکنین.

دوستان اول بگم خداوکیلی اگر چربی دارین که حجم کمی داره و با ورزش و همت کردن (با وجود اینکه زمان میبره) قابل آب شدنه, نرین سراغ هیچ عملی. چون حقیقتا درد کشیدن به نظرم بدترین چیز این دنیاس.

من 10 سال بود درگیر ران هام بودم. حجم بسیاار زیاد در هر دو طرف. ورزش رفتم . دستگاه های مختلف مثل کرایو هم برام گذاشتن. بادی رپ هم رفتم. همه جام لاغر شد بجز ران ها. جوری که بالاتنه من یه آدم و در پایین تنه انگار بدن یه شخص دیگس.

این تنها چاره ی من بود... 

در رابطه با عمل, رفتار دکتر و پرسنل خداروشکر بسیار عالی بود. طی عمل یک خانوم دست من رو دائم گرفته بود. خلاصه اخلاق ها عالی.

خود دکتر مثل مجسمه ساز بود (جوری که برنامه میریخت برا بدن آدم)و رفتار جنتلمنانه داشت.

من بخاطر حجم بالای چربی که کار سنگین داشت, بی حسی نخاعی شدم. و در طی عمل هم داروی خواب دادن. طی عمل هیچ دردی حس نکردم. 

ولی وقتی بی حسی رفت و مجبور بودم راه برم... وای که درد و درد و درد. بگم من آستانه دردم پایینه به نسبت.

رون هام کاملا تراشیده شده ولی  این رو بگم که کاملا پوست اضافه مونده. جوری که بدجور تو ذوقم خورد.ولی خب با اون حجم کاملا انتظار میرفت. 

حالا بخش دوم کار هست. و عمل بخش اول هستش. الان با وجود تمام درد ها(البته مسکن میدن) ماساژ باید داد پاهارو هر 30 دقیقه. تا خون ها و هرچی هست خارج بشه. گن باید پوشید و بعد ورزش ورش تا پوست اضافه جمع بشه. (عین پوست شکم بعد زایمان) البته باز بسته به اندازه چربیتون داره.

انشالا که مفید بوده باشه توضیحاتم.🙏🌹

لیپوماتیک عوارض؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه نداره . من پارسال دو بار انجام دادم. هم برای شکمم. هم برای پاهام. خود خواستم دو بار انجام بشه. الان خیلی راضی و راحتم و پیش دکتر احمدرضا نصیری انجام دادم. 

2728
اره من که خیلی راضی بودم البته بستگی به دکترتم داره هر دکتری نرو . من که خودم رفتم پیش دکتر نصیری کا ...

من دختر خالم پیش دکتر نصیری رفت راضی بود فقط یه ذره سرش شلوغه بدیش اینه ولی باز ارزش داره آدم خیالش راحته

من خواهرم انجام داد البته کلاً چاق نبود دست و پاهاش لاغر بود فقط شکم و پهلو داشت بعد از دو زایمان که انجام داده بود طبیعیه. الان دو سال از عملش می گذره و راضیه. پیش دکتر رفیع پرنیا انجام داد. کارشون واقعاً تمییز و خوب بود. بدون لباس کسی ندونه اصلاً متوجه نمیشه که جراحی داشته. ادرسشونم سمت جردنه

من رفتم پیش ی دکتر لیپوماتیک انجام دادم خیلی راضیم نسبت به دوستم که رفته بود پیش ی دکتر دیگه خیلی بهترم و عوارضی هم به اون صورت نداشتم دکتر رفیع پرنیا  اینم لینک سایتشون که راحت تر برید ببیند که چ کارهای میکنن

http://dr-parnia.com/

سلام دوستان من سه ماه که لیپوماتیک پیش دکتر رفیع پرنیا انجام دادم  کارشون خیلی عالیه چون از ا ...

سلام چقدر جالن من هم این دکترو می شناسم مادرم با کلی تحقیق می خواد بره پیش ایشون لیپوماتیک انجام بده 

هیچکس نیست ؟!

من واسه شکم و پهلوم انجام دادم من فقط تا چند روز ورم داشتم الان جاشم نمونده البته دکترش خیلی شرطه چون دستگاهشو همه دکترا میتونن داشته باشن مهم استفادشه دکتر نصیری رو من خیلی دعا می کنم واقعا کارش عالیه

اره من که خیلی راضی بودم البته بستگی به دکترتم داره هر دکتری نرو . من که خودم رفتم پیش دکتر نصیری کا ...

من برای مادرم دنبال یه دکتر خوب هستم از هر کی می پرسم  دکتر احد رضا نصیری رو معرفی می کنه . حتما مادرم و میبرم پیش ایشون 

2706