2410
2553
عنوان

خرید سرویس خواب از بلج

348 بازدید | 7 پست
من تو بهمن یه سرویس خواب از بلج خریدم.حیف گول تبلیغات اینترنتیشون رو خوردم. اینقدر بد قولن. همش امروز و فردا میکنن. فعلا 3 هفته تحویلشون تاخیر داره.هر باز زنگ میزنم میگن خودمون باهاتون تماس میگیرم الان. اما بازم خودم باید پیگیر باشم. یکروز کارخونه تعطیله پنجشنبه نصفه روزیم ....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

من تاپیک شما سرچ کردم و کامنتون رو خوندم چون خودم قصدم خرید سرویس خواب برای جهیزیه هست. من خواهرم و خالم هر دو از بلج سرویس خواب و کمد خریدن برخلاف صحبت های شما خیلی راضین و اونها من رو دیوونه کردن و میگن برو سرویس خوابت رو از بلج بخر. نمیدونم چکار کنم 😢😢😢

من تاپیک شما سرچ کردم و کامنتون رو خوندم چون خودم قصدم خرید سرویس خواب برای جهیزیه هست. من خواهرم و ...

والا من همین پری روز سرویس خواب کوروش رو از بلج خریدم و دیروز برام آوردن. بسیار خوشقول و مودب و حرفه ای. امروز هم داشتم درباره بلج سرچ میکردم که اینجا این تاپیک ها رو دیدم. براتون الان عکس سرویس خوابم رو هم میفرستم که ببنید و خیالتون راحت بشه 

والا من همین پری روز سرویس خواب کوروش رو از بلج خریدم و دیروز برام آوردن. بسیار خوشقول و مودب و حرفه ...

چه خوشکله مبارک باشه عزیزم 

منم واسه  خرید سرویس خواب  از آریامون خرید کردم اونجا هم قیمتاشون خوبه هم واقعا خوش قول هستن. به من گفتن ۲۰ روزه ولی ۲ هفته ای کارم و تحویل دادن . انشاالله به سلامتی استفاده کنی ...

2714