2703
2553
عنوان

ترس از گربه (با تجربه ها بیان تو)

| مشاهده متن کامل بحث + 10042 بازدید | 32 پست
مایایی جان منم تا دوسال پیش سگ و به گربه ترجیح میدادم ولی چون شاغل بودم نمی تونستم سگ بگیرم. اما از دو سال پیش که گربه آوردم تو خونه روانیه گربه ها شدم. به خدا گربه ها نه بی چشم و روئن نه نمک نشناس
مامان من 5 روز رفته بود مسافرت اگه بدونی وقتی بعد از 5 روز اومد این گربه ی من چه کار میکرد. داشت خودش و هلاک میکرد
میره تو تراس و بالکن دنباله شکار. دکترش میگفت برای قدردانی از صاحبش این کارو میکنه و میخواد اونم تو تامین آذوقه کمک کنه!!
به نظر من همه ی حیوونا خوبن. هیچ صدمه ایم به آدم نمی زنن. ولی این آدمان که حیوونای بدبخت و به بهانه های واهی اذیت میکنن
اییییی جووونم ...سحر جون من عکس گربه هار و میبینم مخصوصاً این کوچولو پشمالوها(persian cats) :** خیلی ذوق میکنم

ولی وقتی از نزدیک این گربه کثیف خیابونیا رد میشم خیلی حال بدی پیدا میکنم طوریکه آبروی نامزدمو تو خیابون بردم از بس جلو مردم پریدم تو بغلش:(

خدا کنه منم عاشق گربه ها بشم:( خودم ناراحتم که از این حیون خوشم نمیاد چون عاشق حیونام:(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مایایی جان منم وقتی خیلی کوچیک بودم از گربه های توی زیر زمین خونه ی عموم میترسیدم. چون به قول تو کثیف بودن. اما وقتی با گربه ها رابطت خوب بشه دیگه کثیفی و تمیزیشون برات فرقی نمیکنه
کلاً من هر موجود ضعیف تر از خودم و خیلی دوست دارم. همیشه میگم یه گربه ی 6 کیلویی که نمی تونه به من 60 کیلویی صدمه ای بزنه
بهت حق میدم بعضی از گربه ها خیلی کثیفاً اما باور کن اون طفلکا بیشتر از اونی که تو ازشون میترسی از آدما میترسن. چون همیشه در حال کتک خوردنن هیچ وقت به آدما نزدیک نمی شن
یه مدت به یکی دوتا گربه که نزدیک خونه یا محل کارتن غذا بده. بعد از یه مدت ببین دوباره همین حس و به گربه ها داری؟
وایییی سحر نمیتونم اینکارو کنم بدنشون بهم بخوره دیووونه میشم ..من فکر کنم اول باید برم خودمو درمون کنم یعنی اول برم وسواسم رو درمون کنم چون میدونم دارم از نوعه فکریشم دارم اینو خودمم حس میکنم:(

این وسواسم باعث شده خیلی از کارای خیری رو که میخاستم انجام بدم نتونم مثلاً 1 ماه پیش کلی لباس قدیمی ولی سالم رو جمع کردم که بدم به این گداها و رفتگرا...خدایا منو ببخش...ولی بخاطر کثیف بودنشون نمیتونستم نزدیکشون بشم!! آخرم بعد از یک ماه که پشت ماشین کذاشته بودمشون نامزدم برداشتشون انداخت تو شوتینگ :(( خدایا منو ببخش!
2720
ممنون دوستای خوبم از نظراتتون منم بدم نمیاد ازشون ولی ازینکه حس امنیت نداشته باشم تو محیط خونم خیلی بدم میاد اخه اونا یه جورایی با خودشون فکر میکنن که اونا صاحب خونه هستن یعنی به نظرتون ببینن ما هستیم بازم میان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میترسم بیان تو حیاط نتونن برن بعد بیان تو خونمون
مایایی جون منم بعد از فوت مرحوم پدرم وسواس گرفته بودم. انقدر دستم و میشستم که احساس میکردم داره پوست پوست میشه. با دست خیس اگه دستم به جایی میخورد باید دوباره میشستم. اگه کسی لباسش و رو لباسم میزاشت رب و روبش و میاوردم جلوی چشمش اما با یه دوره قرص مصرف کردن کامل خوب شدم
بعدشم به گربه غذا بدی که دستت بهش نمی خوره. گربه های توی خیابون خیلی ترسوان. در میرن. غذا رو براشون بزاری وقتی دور بشی میان میخورن اصلاً نزدیکت نمی شن. این گربه های توی پارکان که به آدم عادت دارن و نزدیک میشن
به دری جون هم گفتم. من خودم پیش یه دکتر تو خیابون باقرخان رفتم. خیلیم زود خوب شدم. اگه خواستی بگو شمارشو بهت بدم
دری جون گربه اگه بتونه جایی وارد بشه بیرونم میتونه حتماً بره. گربه ها از دیوار راستم بالا میرن
میخوای ترست بریزه هر روز یه ظرف آب و غذا براشون بزار. باهاشون دوست باش به خدا هیچ ترسی ندارن خیلیم تو روحیت تاثیر داره غذا دادن بهشون
ببین گربه اگه جایی باشه اون جا رو قلمرو خودش میدونه.اینم میتونی از حالت دمش بفهمی. اگه دمش و صاف بالا نگه داره یعنی داره میگه اینجا قلمرو منه. اما نه به آدما به گربه های دیگه میگه. گربه تحت هر شرایطی میدونه که دم پره آدما نباید بچرخه
2714
جدااااااااااااااااااااااااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چه جالب نمیدنستم .وا..........من کلا به قانون دوری ودوستی خیلی علاقه دارم به خدا اگه دستشویی هم داخل بود کلا حیاطو میبستم تا هروقت دلشون میخواست زندگی کنن مخلص ابو غذاشونم بودم ولی اینطوری نه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
سحر جون از عکس کاربریت کاملا مشخصه که خیلی دوسشون داری این خونه طبقه ی پایین مامان ایناست ما زمستون که نمیدونستیم قراره بیایم اینج براشون از بالا اب وغذا میریختیم و به لطف خدا یه گره خیلی کور از زندگی مامان اینا باز شد هممون میدونیم یکی از دلایلش همین غذای ناچیزی بود که به این زبون بسته ها دادیم ما کلا اعتقاد داریم گربه بیاد تو ی خونه ی کسی شگون داره
اره مایایی عزیز من تازه شب اولی که خانواده شوهرم پاگشام کردن شب خونشون موندم ما رفتیم طبقه بالا که حیاطم داره رو پشت بوم نمیدنم از کجا گربه رفته بود داخل زایمان کرده بود اگه بدونی خانواده شوهرم چقدر خوشحال شدن گفتن به به چه عروس خوش قدمی چه وصلت مبارکی ههههههههههههههههههههههههههههه اقا ماهم هی میذوقیدیم
آره دری جون. بچه آوردن گربه خیلی خوش یمنه.
من میگم آدم به هر موجودی اللخصوص ضعیف تر از خودش کمک کنه جواب کارش و میگیره

مایایی جان اسم دکتره خدایی هست. اسم منشیش آقای پاپی. منشیش و حتماً به اسم صدا کن که فکر کنه خیلی میشناسیش ههههههههه بگو نظری معرفیم کرده. 66564228

سلام  دوستان  

من به شدت از گربه میترسم  اصلا متنفرم از گربه 

من اقامت ترکیه رو گرفتم ولی چون ترکها  سگ و گربه زیاد دارن

من نمیتونم زندگی کنم 

فقط و فقط از سگ و گربه  میترسم و  فوبیا دارم

راستش اصلا علاقه ندارم که بهشون عادت کنم

ولی واقعا دیگه تو جمع خجالت میکشم  از بس همه مسخره میکنن

و شده نقطه ضعف من 

2706