2737
2734
عنوان

به نظرتون کدوم منطقه تهران کمتر سوسک داره

| مشاهده متن کامل بحث + 243 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم طعمه بخر یک دسگاه کوچیک میزاری زیر کابینتا توش غذای سمیه برای ماهام ایمنه به منطقه نیست عزیزم ولی خب ما غرب تهرانیم سوسک نداریم قبلا منطقه 1 بودیم فراوان بود بلاخص مدل پرندش پشت پنجره میدیدیم😕
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2728
مارال من همه کاری کردم و همه درزا رو هم پوشوندم ولی لامصبا معلوم نیست از کجا میاند
خدایا به نشانی که به من نشانش دادی سخت امید بسته ام، به معجزه ات ایمان دارم.
وای چقد وحشتناکه ما هم یه سال یه ساختمان کنارمون خراب کردن فاضلابش هر چی سوسک داشت روانه کرد خونه های اطراف کل تابستون من روزی چند بار جیغ و داد میزدم بچه های همسایه بداد میرسیدن یا شوهرم اگه بود و عملیات سوسک کشی یعنی وحشتناک بود . ساختمان که شروع به ساخت کرد تموم شد من حتی جلوی کولر هم طوری زدم ولی نمیدونم از کدوم قبرستانی میومدن تو خونه ولی اسپری کامن خوبه تو چاه حموم و توالت هم بریز
منتظر خبرهای خوبم
2738
اسپری کامن من برای ریزها زدم رفت . از خونه همسایه اومده بود تازه اسباب کشی کرده بود همه رو تو کارتن کرده بود با خودش آورده بود .وووویییی وحشتناکه میفهممت استارتر
منتظر خبرهای خوبم
سوسک برای من مثل کابوسه یه دفه خونه قبلیمون دیدم اینقد جیغ زدم و گریه کردم که فشارم افتاد تازه شوهرمم خونه بود من از سوسک وحشت دارم حاضرم خونم جن داشته باشه ولی سوسک نداشته باشه
من هر ماه تو چاه یک گالن یک لیتری سوسک کش مایع میریزم سزایدارم هر ماه تو چاه اصلی میریزه تو همه سوپرا هم هست
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706