2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام. تاپیک قدیمیه ولی برای کسایی که سرچ میکنن میگم: ارایشگاه نازی دهخدارو من به شخصه راضی بودم.تو سال 95 3 تا پکیج داشت که اونی که خودش انجام میده میگه 2،500000 بدون دنگ که تا بیای بیرون 3 تومن تمام میشه.ناخن کارش خیلی بده،پیشنهاد میکنم کار ناخنتون جای دیگه (مهشید خیابان مهر)برید.و رنگ کارش مریم اسماعیلی نبریده حساب میکنه ولی خود نازی دهخدا عالیه کارش. یلدا رستمیان معروفه ولی من به شخصه دوست ندارم کاراشو و خصوصا شنیونش،یزدانفر جدیده و تازه اومده.مستوره کار آلبومش خوب بود ولی من ریسک نکردم برای عروسی برم پیشش چون اخلاقش خوب نیست. در کل پیشنهاد من نازی دهخداست )که خودش انجام بده(

تو اصفهان خیلی ها هر روز تبلیغ میکنن و بیلبورد میزنن ولی تجربه من که الان ده ساله از تهران اومدم اصفهان میگه که بخصوص تو کار رنگ مو حرف اول را کسانی میزنن که آروم یه گوشه مشتریهای خاص خودشونو دارن.به نظر من بهترین رنگ کار موی اصفهان که هم دوره آموزشش را پیش اروپایی ها گذرونده و هم انصافا همیشه از رنگهای با کیفیت و عالی استفاده میکنه و هم جوون و با انرژیه خانم میس پالت (miss.pallet) هست.

خود من از وقتی که پیش ایشون رفتم تا حالا نتونستم توی اصفهان کسی مثلش پیدا کنم.فوق العاده ازش راضیم و همه دوستان و اقوام را هم بهش معرفی کردم. اینم شماره موبایل و آدرس اینستاگرامشه:

۰۹۱۳۳۶۷۹۴۲۷

www.instagram.com/miss.palette

ببین الان یجوری شده تو نمیتونی بگی بهترین ارایشگاه کدومه. چون لاین ها هم تخصصی هر کس جداکار میکنه ممکنه دوتاشون خوب باشن سه تاشون بد، تو رشته ای که مدنظرته باید ببینه کی خوبه بری پیشش.

مثلا من خودم واسه کار ابرو، که الان جدیدترین تکنیک و بنظرم بهترین هاشور اصفهان رو آرام ترکان داره انجام میده. کار نانوبروز با برند فی. عالیه و طبیعی. چون هم خودم رفتم پیشش هم دوستام و مامانم اینا. هم قشنگ وقت میذاره هم مناسب میگیره نسبت به تجهیزات و کاری که انجام میده هم نتیجش خوب بوده. حالا شمارشو میذارم یوقت واسه ابرو خواستی بری پیشش. ۰۹۹۰۷۸۱۰۷۴۰

2706