2733
2734
سلام دوستان

چند ماهه لبهام بدجور خشکی میزنه و ترک میخوره
دکتر هم رفتم پماد دکتر ژیلا زدم وازلین زدم ویتامین آ چشمی زدم همیشه چرب میکنم ولی فایده نداره

خیلی عصبی شدم نمیدونم چرااینجور شده از وقتی آرایش نمیکنم و رژ لب زیاد نمیزنم اینجور شدم

کسی درمانی سراغ نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
یه بار دختر خاله من یه چیزی بهم گفت خندم گرفت. حالا امتحان کن . شوهرش همش لب پائنش ترک میخورد. رفته بودن هند. یکی اونجا بهش گفته بود روغن زیتون چند قطره بریز تو نافت. ریخته بود و خوب شده بود. البته چند بار اگه اشتباه نکنم. خنده داره ولی امتحانش ضرر نداره
خانمی منم یه مدت طولانی اینجوری بودم .هرچی میزدم فایده نداشت آخرش به پیشنهاد یه نفر پماد بتامتازون زدم .هرچند میگن کورتون داره اما واقعا جواب داد جند ساله اصلا نمیدونم ترک لب چیه
ایشالله نتیجه بگیریوچندین بارم دکتر رفتم انواع پماد ها رو بهم داد پمادهای ترکیبی هم استفاده کردم خیلیم سوزش داشت اما این واقعا جواب داد
عزیزیم اگه از دنبه بدت نمیاد

بگیرش روی آتیش بگذار روغنش بیاد و سرخ بشه بعد بگذار مستقیم روی ترک لبت من خواهرم همیشه لبش ترک داشت و خون میومد این کار و کرد الان چند ساله لبش ترک نزده

امتحانش ضرر نداره
نگاهت با نگاهم کرد برخورد .....خدا مرگت بده حالم بهم خورد [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]
2706