2726
آیسا الان نزدیک به یه هفته است اسهال و تب داره و بیقراره . و از دیروز تا الان ببخشید پی پیش آب آبه/ به حدی که تمام لباساشو کثیف میکنه و من 5 دقیقه یه بار تو حموم گرفتارم یا خودشو میشوریم یا لباساشو... دکتر بهش دیفن هیدرامین ، قطره دایمیتکون داده...
میدونی قشنگی دنیا به چیه؟ یکی پیش خدا برات دعا کنه و تو بی خبر باشی.
سلام خانمی امیدوارم زود خوب شه
ولی فکر نمیکنم اسهالش به خاطر دندون در آوردنش باشه
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید پسر من یک بار اسهال اینجوری گرفت مثل آب.ولی ویروسی بود فقط بهش او آر اس میدادم که آب بدنش کم نشه
یه ضرب المثل قدیمی چینی هست که خیلی قدیمیه ،کسی به اون صورت یادش نیست، حتی خود چینی هام فراموشش کردن چه برسه به من که واستون بگم 
اما خیلی اموزنده بوده ! 
2728
اسهالش ربطی به دندون نداره....
احتمال خیلی زیاد از همین ویروسی هست که الانم خیلی شایعه....
دکترا اتفاقا اصلا اسهال رو به دندون در آوردن ربط نمیدن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُ‌وا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِ‌هِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ‌ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ ﴿٥١﴾ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ‌ لِّلْعَالَمِینَ ﴿٥٢﴾ میشه برای سلامتی نی نی من و نه ماه حاملگی بی دردسر برام دعا کنید.
پسر منم سه هفته همین مدلی اسهال داشت. اسهالش حالت ژله ای هم داشت. نگران نباش. اگه پاشو می سوزونه می تونه نشون دهنده این باشه که تا یکماه آینده دندون در میاره. البته اسهالش ربطی به دندوناش نداره. این ویروسیه. تا ویروس دفع نشه هم خوب نمی شه. او آر اس لیمویی براش بگیر. دوست دارن می خورن. اگه با شیشه نخورد هم به هر شکلی شده آب بدنشو تامین کن. حتی اگه قاشق قاشق بهش مایعات بدی.
ماست و پودر نعنا و آویشنم خیلی خوبه.
هوشمندسازی اتاق نوزاد و منزل
، سیستمهای سرمایش، گرمایش، صوتی و تصویری، دوربینهای مداربسته و سیستمهای امنیتی
، کنترل و مانیتورینگ منزل، ویلا و محیط کار از راه دور و داخل منزل از طریق موبایل، کامپیوتر و تبلت،
09122894557
از همتون ممنونم مامانهای عزیز.... حالا نمونه مدفوعش رو فرستادیم آزمایشگاه ببینم چی میشه... براش لعاب برنج درست کردم ولی هنوز نخورده. بهش ماست دادم. آب سیب گرفتم.. از بین همه ی اینایی که بهش میدم فقط آب پرتقال رو خوب میخوره و ماست رو.. بقیه اش رو باید به زور و ذره ذره بهش بدم که بالا نیاره... نمیدونم دیگه چیکار کنم... خدایا
میدونی قشنگی دنیا به چیه؟ یکی پیش خدا برات دعا کنه و تو بی خبر باشی.
موز بهش بده عالی جواب میده یکی از دوستام بچش همینطوری شده بود 2 هفته تمام اسهال داشت تا اینکه به توصیه یکی سنجد رو پوست کرد تو ماستش رنده کرد چند بار در یک روز که بهش داد دیگه اسهالش رفع شد میخوای شما هم امتحان کن ضرر نداره از داروهای شیمیای که بهتره شاید گل دخترت خورد زودی خوب شد ان شالله حالا که میگی ماستو خوب میخوره که چه بهتر وراحت تر حتما امتحان کن خبرشو بهم بده منتظرم