2410
2553
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2222232 بازدید | 28070 پست
نگین جون من هر روز میام و نوشته ها رو میخونم ولی چون حرف تازه ندارم چیزی نمی نویسم
نه عزیزم نه از روزی ک دارو ها و شیاف خانوم ک رو میزارم پری نیومده الان ۳ ماه میشه میخام شورو خونم قرص خوردن ولی نمدونم چه کار کنم آخه پری نمیشم اعصاب میرزه ب هم
sima jan ,khoda ro shokr ke alan khoobi,
khodet ham in itemhaye too azet ro too google search kon, information be dast miari, doctorha ham haminnad, 4 sal raftand hamin ha ra too ketabha khoondand, doostam mige kkhiilli az doctorha ba taghalob, nomre gereftan pass mikonan, va az nazar ensani ham oonjoori ke entezar mire dorost kar namikone,
madar man ham be doctorha mashkook ast, hamsh mige, in doktorha bargehaye daftarcham ra ziad mikanan bar .

midaran bara khodeshoon, khande dare vali baiid ham nist. khoda be khair kone.
man khodam tajrobe dadnaki ke az bitavajohi doktorha bara zan baradarm ke 29 sal dasht va baes footesh shod ra ta abad yadam namire, man 3 sal afsordegi gereftam barash dar hade marg, roozi 100 bar arezooye marg mikardam az shdeat afsordegi, zendegi baram jahanam shode bood, taze in tabestoon kam kam ghorsam ra kenar gozashtam.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نونی جون شما بهخاظر ذخیره کمتون شیاف میذارین یا دارو میخورین؟ به ماهم بگو چه دارویی میخوری ؟ درد ماهم شبیه شماست.............. به نظرم قرص نخور نونی جون همون طب سنتی رو ادامه بده حیفش نکن بذار یه چند ماه هم روش.صبرداشته باش عجله نکن.......... وقتی طبیب میگه میشی حتما میشی...............

نارگل جون راست میگی اگه عاطی جون لطف کنن بگن خیلی ممنون میشیم...............

من ویتامین دی میخورم ولی هفته ای سه روز سیب جون پس هرروز میتونیم بخوریم؟
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
سلام فائزه جون خوردن زیاد از حد ویتامین د خطرناکه هر دو هفته یه دونه یا طبق نظر پژشک متخصص اگه خیلی کم باشه هفته ایی یه دونه

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
2720
چون ممکنه تو کلیه رسوب کنه برو آز بده تحت نظر دکتر غدد این ویتامینو بخور

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم
تازه گاهی با خوردن قرص ممکنه بازم بالا نره که اونوقت آمپولشو میدن سرخود نخور گلم این ویتامین خوردنش مثل بقه ویتامینا نیس اینو متخصص غدد بهم گفته

باشه دنیا جون هفته ای یه دونه میخورم اره شوشوم بهم گفته که بعضی از ویتامینا باعث میشه به کبد هم اسیب بزنه.........
فرشته ام زمینی شد خدارو صدهزار مرتبه شکررررررررررررررررر
مرسی رزا جون عزیزدلم دستاتو از دور میبوسم بخدا اگه تو بهم نمیگفتی این عفونت اون دکترای احمق یه کلمه هم بهم نمیگفتن و داشتن سرم شیره میمالیدن خاک برسرها میگفتن چیزی نیست یهو شوشو بر اساس حرفای تو بهشون گفت اگه چیزی نیست پس این عفونت تو خونش چیه بعد گفتن آره راست میگید پس به دکتر زنان ربط نداره ببرش یه جای دیگه تا اون دکتر عمومی خدا خیرش بده به دادم رسید
خواهر گلم از بابت رنج و غمی هم که برات پیش اومده خیلی ناراحت شدم خدا به شما و خانوادتون صبر بده و هرچی خاک اون عزیز رفته است بقای عمر شما باشه
خیلی دستبوست هستم گلم
منم فردا میرم یه سونو واژینال ببینم کیستم پاره شده بوده یانه تا بعدش برم پیش دکتر عفونی برای عفونتم
http://payannameh11.blogfa.com/
2714
رزا جون خدا روح خانم برادرت رو شاد کنه و هر چی خاک اونه ، بقای عمر شما باشه. ایشااله به زودی زود مامان بشی و یه عالمه شادی به خونه ات بیاد. خانم مهربون

سیما جون خیلی مراقب خودت باش . برای مشاهده کیست فکر کنم با سونوی معمولی هم جواب بگیری. راستی من شنیدم دم کرده پونه برای عفونت خیلی خوبه.
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....
سلام بر همگی
فائزه جون و دنیا جون البته که بهتره با دکتر هاتون مشورت کنید ولی تعداد قرص بستگی به دوزش داره. دکتر من بهم گفت روزی 1 عدد قرص 1000 miu از د3 بخورین. حتما دوز دارویی که شما دارین بیشتره که باید 1 در هفته مصرف شه.

سیما جون خوشحالم که بهتری

رزا جون خیلی ناراحت شدم . خدا رحمتشون کنه و به شما ها صبر بده و دلتون رو با یه نینی ناز شاد کنهو انشاا...

فریال جون میشه برام بنویسی چطوری این کار رو میکنی؟ شاید من و شما بتونیم یه تور اسپانیا یا چک بذاریم

بچه های ایران که هنور تورشون به نتیجه نرسیده.

نونی جون شما هم میای؟
سلام دوستان چه خبر خوبین
چرا امروز کسی نیومده؟
مریم گلندان ممنون عزیزم انشاله شما هم موفق باشین
نونی جون من بیست روز پیش خانم ک بودم دیگه نرفتم که شاید تو تعطیلات عید برم شاید هم نرفتم من هنوز پوسته دارم البته دور شیاف نیست بیشتر یه چیزهای کرم رنگ رسوب مانند است همین پوسته ها عفونته دیگه!
شما کی میای ایران بازم میری پیشش؟ شما هم اجازه ن ز دی کی ندارید؟
سیما جون انشاله بهتر باشی عزیزم سلامتی خودت مهمتره
بقیه دوستان هم انشاله همگی موفق باشید
سلام دوستان گل سیما و غریبه جون مرسی عزیزان از بابت حرفهای گرمتون. سیما جون عزیزم من کاری برات نکردم عزیزم.
امیدوارم خدا به همه کمک کنه که حالا به هر صورت ما به این دنیا اومدیم.تا جایی که ممکنه از رنج هایی که می بریم ما را کمک کنه و به ارامش برسونه.من اینجا با این فامیلهای شوهرم مقایسه میکنم میبینم که ماا ایرانیها بیشتر از دیگران رنج میکشیم برای به دست اوردن یک نتیجه کوچک باید ده ها برابر رنج را تحمل کنیم. مثلن ما باید 100 بار بریم دکتر تا نتیجه بگیریم ولی اینجا کارشون با یکی دوبار حل میشه.و مراجعه به دکتر خیلی کمتر هست و اتفاقات ناگوار براثر ندانم کاری هم تقریبن صفر مطلق است.من همواره دعا میکنم خدایا هر بلایی میخواهی سر من بیار ولی دست من را بگیر که به سیاهچال افسردگی پرتاب نشوم.چون هیچ چیز بدتر از افسردگی نیست هم زندگی برای خود فرد مفهومش را از دست میده.هم دیگران که با تو هستند هم درگیر میشوند.. دوستان تلاش خود را برای رسیدن به داشتن نی نی بکنید ولی حواستان هم به دیو افسردگی باشد.که پشت این مفاهیم است> نا امیدی و پشیمانی و فکر اینکه چرا این فرصت از دست رفت وچرا اینطور نشد .ومهم تر نپذیرفتن چیزی که اتفاق افتاده واکنون هست.این هم باعث فرسایش روح میشه.چون وقتی چیزی را که کاریش نمیشه کرد را نپذیریم هم جان و هم تن سرگردان و بلاتکلیف میشوند.و کار نرمال خودشون را از دست میدهند.برای من که از 37-36- سالگی با این اقا دوست شدم.و چون ازدواج نکردم بنا به اون سنت مسخره فکر میکردم درست نیست به بچه فکر کنم.مادرم چی میگه و... بعدش که ازدواج کردم به دیو افسردگی دچارشدم وتمایل جنسی وحس بچه داری از سرم افتاد. و اینجا ازدواج را هم توی پاس نمینویسند.یک برگه میدن دستت.و بنا به مشکلاتی سفارت هم این ازدواج را قبول نداره قبول نمیکنه همینطوری اسمی تو شناسنامه یا پاسم باشه.پس چه فرقی میکرد.با دوران دوستی. جز افکار قرون وسطایی خودم باعث شد که من از 37 سالگی وقتم را ازدست دادم.ولی نشستن وغصه خوردن کاری را از پیش نمیبره.فقط باید پذیرفت و.. که با جریانی که نامش زندگی است پذیرفت که با امواجش اینسو وانسو بری .
دوست جونا امروز پیش یکی از اون دوتا دکی بودم که قرار بود برم
آب پاکی رو ریخت روی دستم و گفت فقططططططططططط اهدا . توی مطب / توی آسانسور توی اتوبوس گریهههههههههههههههه میکردم کاری که تا حالا انجام نداده بودم
خیلی احساس پوچی کردم . دکی گفت هیچ کاری نمیشه کرد نه میکرو نه آی یو آی و ... گفت شوهرتو بیار باهاش صحبت کنم راضیش کنم... من اصلا نمیشنیدم چی داره میگه

دوستان برای همدیگه خیلی دعا کنید انشالله اونایی که دارن واسه اهدا اقدام میکنن تو این راه موفق باشن / اونایی هم که مثل من نمیتونن با این قضیه کنار بیان ایشالا خدا خودش بهشون نظر کنه و نینی و بزاره تو دلشون ...

ساغر جون خودت رو ناراحت نکن عزیزم شما که یه بار خودت نی نی دار شدی انشاله ایندفه هم میشی به کوری چشم دکترا اه اه
انشاله خدا معجزه اش رو به همه مون نشون بده
من از پزشکی زیاد سر در نمیارم وقتی هر ماه تخمک داری چرا نمیشه همین یه دونه را بگیرن و آی یو آی یا آی وی اف کنن چرا حتما باید تعداد زیادی تخمک باشه تا آی وی اف کنند؟ تو بعضی تاپیکها دیدم بچه ها 20 تا تهخمک هم داشتند یا داروهای محرک؟
2706