2410
2553
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2222230 بازدید | 28070 پست
سلام ساغر جون امروز چقدر سحر خیز شدی؟؟؟!!!!!!!!!1
چه تیکر ها قشنگی ایشااله به زودی قسمت خودت بشه
Lilypie Maternity tickers

"من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی مهربان اند"

آرزویی بکن... شاید کوچکترین معجزه اش باشد آرزوی تو.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ساغر ج.ن مرسی از جوابت عزیزم. وقتتو گرفتم. فقط یه سوال دیگه. من پریودهام معمولا 32 تا 34 روزست و تخمک گذاریم هم 18 19 سیکلمه. با این وج.د ممکنه اگه باردار هم باشم بیبی چک منفی نشون بده؟
2714
خواهش میکنم .

بله اگه اونطور باشه شما تازه یه هفته دیگه موعد پریودته نه ؟ بیبی چک واسه بعضیها حتی بعد از چند روز که از پری گذشت مثبت میشه اگه تا آخر هفته پریودنشدی و همچنان کمر درد داشتی و اون لکه های قهوه ایی حتی اگه بیبی هم دوباره منفی شد برو آز بتا بده ایشالا که مامان شدی

ما رو بی خبر نذار .
ساغر جون اگر بخوام یه تاپیک برای درخواست اهدایی ایجاد کنم، چه کار باید کنم.
اسم تاپیکم چی می شه؟؟؟؟

آره غریبه جون اتفاقاٌ خواستم بگم تاپیک زدن هم فکر خوبیه. یه چیزی تحت عنوان کسانیکه تمایل به اهدای تخمک دارند بیان تو! عین تاپیک خودمون!
آگهی نمیدونم توی ایران حتماٌ زشته. ولی مثلاٌ جاهائیکه بیشتر خانومها هستن ورزشگاههای بانوان، یا بخصوص دانشجوها، یا مراکز پزشکی..... .یه کاغذ آدم بچسبونه؟؟؟؟؟ خلاصه خیلی کارها میشه کرد! کسانیکه اینکاره نیستن و دست واسطه ها هم نیفتاده، ادعاهاشون کمتر میشه و اذیتت نمیکنن.
ولی همین نی نی سایت و مامی سایت که همش خانوما مشتریش هستن بهترین جاست. سایتهای دیگری هم حتماٌ باید باشه اگه بگردی.
مه ناز جون دونر باید فرزند داشته باشد، متاهل نباشه . بین 20 تا 30 ساله باشه.

2706