2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226495 بازدید | 28070 پست
اون ماه که رفتم فولیم کیست شده گفت اصلا فریز نمی کنیم با این کیسته. نمیدونم به خدا دارم خودمم داغون ...

کیستت جذب میشه عزیزم نگران نباش ، هر وقت جذب شد زود برو تو سیکل که جنین تشکیل بدی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دکترم دکتر آصف بود که ۵ ماه پیش فیبرومام عمل کردم. کارشون عالی بود. اما الان به خاطر داروهای تقو ...

عزززییزززمممم 😊 ، من و شما یه بار مفصل صحبت کردیم یادت نیست ؟ برات درخواست دوستی هم دادم گفتم گمت نکنم ، منم فیبروم برای بار دوم عمل کردم ، ۴۵ تا ازم خارج کردن با جراحی باز ، فکر کنم میتونستم در گینس ثبت کنم ، عمل شما هم خرداد بود چند روز قبل از من ، 

با مصرف عسل سیاهدونه و خرما سیاهدونه و پیاز درمانی و گرمیجات دیگه کیست نمیزنی ، منم دو بار کیست زدم یه بار سال ۹۴ که نمی دونستم و دکتر با فیبرومام برداشت یه بارم سال ۹۷ که با پیاز درمانی و دارو سریع جذب شد و بعد اون با رعایت مواردی که گفتم دیگه کیست نزدم و الان خیلی هم تقویتی میخورم ، اووابوست هم روزی دو تا ، همش رو هم خودم تجویز کردم با کلی تحقیق 

2728
دوست ندارم برم دکتر آدمو مأیوس میکنن سن آدمو میزنن توی سرمون

منم به خدا همین مشکل رو دارم به محض اینکه سنم بگم همچی نگاه به ادم میکنن. منم فقط پیش دو تا دکتر دلسوز میرم که شرایطم میدونن

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
2738
موقعی که کرونا هست عمل نمیکنه. من نوبتم آخر فروردین بود به خاطر کرونا خرداد بهم نوبت داد عمل کردم

عزیزم ببخشید هزینه اش چقدر شد ؟متم میخوام برم پیش همین دکتر

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
اخه نمیدونم واسه اینجور مشکلا خوبه یا نه الان که طب اسلامی میرم گفت ۴ماه دارو بخورببینم. چی میشه

انشاءالله عزیزم نتیجه میگیری خدابزرگه

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
عزیزم ببخشید هزینه اش چقدر شد ؟متم میخوام برم پیش همین دکتر

دکتر خودش ۸ تومن زیر میزی گرفت و بیمارستان هم یازده و سیصد. اون خرج بیمارستان رو اگه بیمه باشین بینه تا حدودی میده. برای این دکتر باید معرفی نامه از یه دکتر زنان و زایمان داشته باشین‌. برین دکتر خودتون بگین یه معرفی نامه به دکتر آصف برای عمل میخوام بعد برین مطب ببینید ویزیت میکنن. 

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
کسی دکتر رضا نصر می‌شناسه؟ خیلی ازش تعریف میکنن، تو مرکز ناباروری مام هم هست،تا حالا کسی رفته این مر ...

من مام آی وی اف کردم روزیکه رفته بودم یکی اومده بود دعوا میکرد که من کلی هزینه کردم که دکتر نصر منو ویزیت کنه اما اون حتی یک ثانیه هم منو ندیده و این حرفا 

2706