2737
2739
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2226822 بازدید | 28070 پست
؟خوش به حالتون هیچکی وضعیت منو ندارن😭

دوست عزیز برو طب سنتی و یه پزشک خوب. من این ماه داروی طب سنتی مصرف کردم ببینم خدا چی میخواد. تو هم از درگاه خدا ناامید نشو. مگه چند سال داری توی سیکل یائسگی هستی؟

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم پس چرا دکتر چیزی نگفت

باید ازش میپرسیدی. دکتر به من گفت فولیک اسید ویتامین دی و ای اشکال نداره‌. من آسپرین هم هر روز مصرف میکنم به خاطر انعقاد. متفورمین هم به خاطر اینکه در طول بارداری قبلیم دیابت بارداری داشتم دکتر  برام تحویز کرده‌ اینا رو من هر روز میخورم.

سلام دوستان خوبین انشاءالله،دعاگوی همتون هستم ،دوستان من ی سوال داشتم،این درون پریودم خیلی طول کشید تا تموم بشم 18 روز، حالا میخوام بدونم تخمک گذاریم کی میتونه باشه، 6/18 هم پریود شده بودم،اولش خیلی کم بود وتیره بعدش زیاد شد،

خدایا بر ما معجزه ای بنما در شأن بزرگواریت
2728
2738
بچه ها حدیث کسا خوندم واسه همه تون دعا کردم ان شاالله همه مون امسال باردار بشیم

ایشالله که اول دعا به خودت برگرده عزیزم. خیلی به فکرت بودم. کی موعد پریت هست؟ ایشالله که نتیچه چشم انتظاریت رو بگیری گلم

ایشالله که اول دعا به خودت برگرده عزیزم. خیلی به فکرت بودم. کی موعد پریت هست؟ ایشالله که نتیچه چشم ا ...

از بچه ها خبری نیست بیاید اینجا بگید روند درمان و کارهایی که انجام میدید من همه ش می یام سر میزنم میبینم کسی چیزی نذاشته ناراحت میشم

بچه ها حدیث کسا خوندم واسه همه تون دعا کردم ان شاالله همه مون امسال باردار بشیم

سلام گلم خدا به حق پنچ تن عال ابا قبول کنه و انشاءالله مامان میشیم،

سلام از خانما هس از ازمایش هرمونی سر در بیاره امروز گرفتم جوابشو نگزانم هنوز به دکتر نشون ندادم

سلام گلم جواب بفرست انشاءالله که جواب خوبه

2706