2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225743 بازدید | 28070 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم مرسی گلم که راهنماییم کردی،خوب شد گفتی چون من هنوز پریودم قطع نشده با این شرایط باید آبان ...

البته اگه بخوای توی سیکل آی وی اف بیفتی اول دکتر بهت کیوتن و دها میده یه دوره بخوری بعد از یک ماه باز باید بری یعنی روز اول تا سوم پری باید باشه بعد که دکتر سونوت میکنه آمپولای آی وی اف میده بعد میگه یه هفته بعد بیای بعدش باید چن بار دیگع هم بری تا سایز فولیهاتو مرتب چک کنه بعد اگه خوب بود سایزش مرحله اخر آمپولاتو میده بعد میگه بری واسه پانکچر بعد از پانکچر هم اگه انتقال فرش باشه میگه سه روز بعدش بیای واسه انتقال

2728
ساره جون کوتر چیه ؟ اصلا نشنیدم سارا جون من وزنم نرماله ولی تعداد فولی ها کمه . برای سیکل ivf سه تا ...

اونا نمیتونن ذخیره واقعی رو ببینن ، فقط از روی تعداد تخمکهای فعال شده حدس میزنن که مثلا دخیرت کمه ، اما من بهت میگم اینا همش حرفه. چون من با داروی گیاهی نتیجه گرفتم. نازایی فقط داروی گیاهی. یعنی جوری درمان میکنه که صد تا دکتر مجرب هم نمیتونن. توی نازایی به نظرم طب سنتی عالی هست عالی.

هزارتا دکتر طب سنتی و ماما سنتی رفتم جواب نگرفتم

عزیییزم دلم واسه خودمون میسوزه این سرگردونی بلاتکلیفی حالا چی میشه هامون خوش به حال اونایی که بدون این مصیبتها باردار میشن 

میشه دکتری که واسه طب سنتی رفتید معرفی کنید دوست عزیز

من حتی یه دکتر طب سنتی نرفتم. چون خارج از کشور زندگی میکنم و دسترسی نداشتم. اما خودم دیگه تا دلت بخواد سرچ کردم و معجون درست کردم :)

اما دوستم مشهد رفت پیش یکی که اسمش بی بی جان هست و میگن هیچ کس از پیشش نا امید برنگشته. این دوست منم ای وی اف کرد و جواب نگرفت ، رفت پیش این بعد چند ماه باردار شد. این دوستم و من هر دو کلکسیون مشکلات رحم و تخمدان بودیم :)

من حتی یه دکتر طب سنتی نرفتم. چون خارج از کشور زندگی میکنم و دسترسی نداشتم. اما خودم دیگه تا دلت بخو ...

الان شما بارداری ؟دکتر سنتی چه داروهای گیاهی براتون تجویز کرد دوست عزیز؟

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
عزیییزم دلم واسه خودمون میسوزه این سرگردونی بلاتکلیفی حالا چی میشه هامون خوش به حال اونایی که بدون ا ...

منم این دو ماه نشه باید برم ای وی اف چون ذخیره ام تموم میشه اگه صبر کنم😔

خدایا تنها خواستم اینه که به صدای قلبم گوش بدی🙏🙏
2706