2726
عنوان

ذخیره تخمدان کم - هر کی تجربه داره بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 2225639 بازدید | 28070 پست
ويتامين داد بعلاوه قرص اوابوست و دوتا هم گياهي بود كه من گياهيش و نخوردم 

عزیزم ببخشید هی سوال میکنم من اووبوست دارم میخورم روزی چندتا گفت بخوری؟ و چه ویتامینهای گفت بخوری من آخه هفتهای یکی ویتامین دی ۳ دارم مصرف میکنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ببخشید هی سوال میکنم من اووبوست دارم میخورم روزی چندتا گفت بخوری؟ و چه ویتامینهای گفت بخوری من ...

خواهش ميكنم بتونم كمكي كنم خوشحال ميشم به من گفت روزي يكي  ويتامين آ هفته اي يه دونه ويتامين ايي روزي يه دونه گفت اگر اذيت ميشه يه روز در ميون ويتامين دي هم هفته اي يه دونه ويتامين سي هم خودم گرفتم خوردم ولي از قبل همه رو ميخوردم الا ويتامين آ فكر كنم خيلي موثر بود

خدايا شكرت
2728

سلام به همه شبتون بخیر

من چندماهه اقدام بودم که نشد یه دوره کلومفین خوردم سونو دادم یه فولی ۲۰ داشتم که نتیجه داد

رفتم از amhکه 35./%بود خیلی پایینه

هنوز دنبال هیچی نرفتم

به نظرتون چیکار کنم😔

سلام به همه شبتون بخیر من چندماهه اقدام بودم که نشد یه دوره کلومفین خوردم سونو دادم یه فولی ۲۰ داشت ...

سلام شب شما هم بخیر عزیزم اکثر افرادی که اینجان از جمله خودم مشکل ذخیره پایین دارن اولا که سعی کن استرس و ناراحتی رو بزار کنار خدا بزرگه دکترا وسیلن .یه مدت روی سلامتیت کار کن تا الان با توجه به تجربیات دوستان ثابت سده این موضوع قابل اصلاحه ما کسانی رو دیدیم که با ذهیره های پایین به طور طبیعی باردار شدن شکر خدا .ولی راهشو پیدا کردن.نگران نباش

سلام عزیزم خوبی خوش اومدی

رزا جون همین ب بسم الله که نمیرن ivf

من یک سوم شما ذخیره دارم گفتن با دارو محرک حل میشه 

اینهمه نا امیدی نداره بیست سال پیش نیست که اینهمه خودتو اذیت میکنی عزیزم هرچی که قسمته و خیره 

چرا سریع مگه چند سالته

رحمت سرده

ظرف میشوری حتما پیشبند ببند.پریود میشی حتما شلوار بپوش و کمرتو ببند با یه شال

با روغن سیاه دونه ماساژ بده شکمتو روی تخمدان هاتو

دوسین درست کن بخور

عسل و‌خرما زیاد بخور گرم میشه رحم عزیزم 

امیدوار باش خدا بزرگه

2706