2737
2734
عنوان

چسبندگی آلت تناسلی

69760 بازدید | 40 پست
سلام.پسرم دوسالشه.امروز متوجه شدم حلقه آلت تناسلی به پوستش چسبیده...البته نصفش...یه حالتیه با پوست یکیه....نمیدونم باید چی کار کنم.کی تجربشو داره؟ نگران کنندس؟دست میزنم هم گریه میکنه میگه درد داره ...همون موقع که به دنیا اومدم ختنش کردم ...چرا الان اینجوریه؟؟کمککک
ببرش پیش متخصص اگه لازم باشه الان که نه بعدا جراحی میکنن اسمش دقیقا یادم نیست درستش میکنن
قهـــــــــوه را تلــــــــــــخ­ دوست دارم مــــــــــزه ی زنــــــــــــد­گی میـــــــــــــ­ــدهد
ببرش فوری پیش اورولوژیست کودکان
الان بد سنی هم هست تازه درد و بدو خوب میشناسه باید زودتر رفعش کنی تا مشکلش جدی تر نشده
یوقت میبینی بخاطر درد اون جیشش رو نگه میداره خدای نکرده کلیه مثانشم مشکل پیدا میکنه
@2bare_man

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم با کرم کولاندولا چرب کن بعد آروم اروم با دست بکش پایین
من پسرمو 23 روزه ختنه کردم 5 ماهه که شد احساس کردم داره میچسبه البته مامانم گفته بود که هر وقت عوضش میکنی پوستشو بکش پایین تا نچسبه تا یه سنی باید این کارو کرد اما من از ترسم نکردم تا پسرم 8 ماهه شد یه روز چربش کردم و آروم آروم کشیدم پایین خیلی قرمز و وحشتناک شده بود طوری که فکر کردم داغونش کردم زود بردمش دکترش بهم گفت کار درستی کردی با همین کرم مرتب چرب کن و بعد از چند روز خوب میشه از این به بعد هم هر وقت حموم میبری کمی پوستشو عقب بکش که نچسبه منم الان همین کارو میکنم خدارو شکر الان که 20 ماهشه دیگه نچسبیده در ضمن اون موقع که پوستشو جدا کردم بچم خیلی درد داشت و فکر کنم میسوخت مخصوصا وقتی ادرار میکرد اما زود خوب شد مرتب چربش میکردم
2728
سلام
پسر من هم دنیا آمده بود ختنه اش کردیم .ختنه هم به روش سنتی بود . ولی بزرگتر که شد چسبندگی داد . دکتر پیشنهاد داد که چربش کنم و خودم پوست را عقب بکشم ولی سخت بود و بچه گریه می کرد . ضمن اینکه دیگه دو سالش بود و به نظر من جالب نبود من خیلی با هاش ور بروم . اینه که آخرش رفتیم دکتر و بیهسش کرد و پوست را از روی کلاهک عقب کشید . سخت بود ولی بچه راحت شد . الان هم بهتره ببریش دکتر خودش یا دکتری که به ختنهوارده ببینتش. انشاالله که همه چی خوب پیش میره
سلام

منم پسرمو 1ماهگی ختنه کردم.الان حدود 8 ماهشه. تقریبا 2 ماه پیش دیدم سر التش رفته تو .خیلی ترسیدم ولی همه میگن اشکال نداره

4ماهگی بود به خاطر ورم دور التش به دکترش نشون دادم . گفت و مشکلی نداره. حالا اگه چربش کنم خوب میشه؟؟؟؟؟؟؟
سلام مجدد
والا مال پسر من هم وقتی کوچولو بود یعنی دو سه ماهه شده بود سر آلتش رفته بود تو و همه حتی دکتر گفتش که مشکلی نداره و با بزرگ شدن آلت این حالت بر طرف میشه . واسه همین ما خیلی صبر کردیم . خوب مشکل هم زیاد پیش می آمد مثل قرمزی و ورم دور سر آلت . دکتر میگفت وقتی نوزاد را ختنه میکنند کمی پوست اضافه برای بزرگ شدنش باقی میگذارند . خلاصه سرتون را درد نیارم دیگه آرش دو سال و نیم سه سالش که شده بود این حالت برطرف نشد و ما تصمیم گرفتیم قبل ازاینکه بزرگتر بشه و بیشتر متوجه بشه کار را یک سره کنیم که خود دکتر بیحسش کرد و پوست را از کلاهک جدا کرد . الان پسر من چهار سال و نیمشه و خدا را شکر مشکلی نداره .بعضی بچه ها اینجوری میشن . پسر خواهر من را هم همین دکتر ختنه کرده و هیچ مشکلی هم نداره !
2738
سلام پسرمنم شش ماهشه بیست روزش بودبه شیوه حلقه ختنش کردم سرآلتش تومیموند یک ماه اخیرمتوجه شدم که چسبندگی ایجادشده بردم پیش دکترش بدون بیحسی بادست جداکرد بچم خیلی گریه کرد ولی الان بعدیک هفته بازاحساس میکنم یه گوشه اش چسبیده نمیدونم بااین دکترای احمق چکارمیشه کرد
سلام پسر من 22 ماهشه و وقتی یکماهه بود به روش حلقه ختنش کردم از بچگی هروقت حموم میبردم یکم پوست روی الت رو میدادم عقب اما الان که بزرگتر شده از سمت زیر الت پوست نیچسبه و عقب نمیره به دکترشم گفتم گفت اشکال نداره اما خودم حس خوبی ندارم نگرانسم بنظرتون کرم بزنم؟
پروردگارا هیچ زنی رو در آرزوی مادرشدن نگذار امین
سلام منم پسرمو 1ماهگی ختنه کردم.الان حدود 8 ماهشه. تقریبا 2 ماه پیش دیدم سر التش رفته تو .خیلی ترسی ...

سلام عزیزم برا پسرم هم سر آلتش تو رفته الان پنج ماهشه یگ ماهه اینجوری شده

برا پسر شما خوب شده؟

زندگی زیباست....
سلام عزیزم برا پسرم هم سر آلتش تو رفته الان پنج ماهشه یگ ماهه اینجوری شده برا پسر شما خوب شده؟

سلام عزیزم

اخیی؛یادش بخیرررر؛منو بردین به گذشته

بله کاملا حالت معمول رو داره خوشبختانه و الان هم 7 سالشه😊😊

پسرتون تپل هستن؟ان شالله بزرگتر بشه رفع میشه

سلام عزیزم اخیی؛یادش بخیرررر؛منو بردین به گذشته بله کاملا حالت معمول رو داره خوشبختانه و الان ه ...

خداروشکر که خوب شده

ماشالا آقا شده کلاس اوله الان؟

دخترم کلاس اوله

زندگی زیباست....
سلام عزیزم اخیی؛یادش بخیرررر؛منو بردین به گذشته بله کاملا حالت معمول رو داره خوشبختانه و الان ه ...

امروز بردمش پیش ارولوژیست گفت طبیعیه

گفت هر روز خوب تمیزش کنم و پماد تتراسایکلین چشمی بمالم

زندگی زیباست....
2706