2737
2734
عنوان

طریقه خواندن نماز شب بصورت ساده؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38247 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من از نرم افزار ام القری واسه خوندن نماز شب استفاده کردم و خوب بود بعد از نصب توی قسمت رکعت شمار قسمت نماز شب زده و طریقه استفادشم توضیح داده
و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
2728
من از نرم افزار ام القری واسه خوندن نماز شب استفاده کردم و خوب بود بعد از نصب توی قسمت رکعت شمار قسم ...

عزیزم میشه عکس برنامه بفرستی شما حاجت گرفتین ؟ 

برا شفای*حالم*یه صلوات میفرستی تا منم به امید خدا بخندم ؟
عزیزم میشه عکس برنامه بفرستی شما حاجت گرفتین ؟ 

ببخشید دیر جواب دادم تازه دوباره اومدم. عکس نمی دونم چرا نمیشه فرستاد توی بازار برن ام القری میاره

واسه حاجت نخوندم همینطوری دلی خوندم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

سلام خواستم بگم منم شنیدم فقط میتونی وتر رو بخونی اگه حوصله نداشتی و تو قنوت بگی اللهم اغفر المومنین و المومنات و المسلمین و المسلمات الاحیاه منهم و الاموات. چیزی ک من شنیدم. التماس دعا. 

صلوات  
2738

https://t.me/khaterate_namazshab114

قامت ببندرعنای من!قامت ببندای قیامت قامت من!قامت ببندودمی دربرابردیدگانم بایست ای همه ایمان همه عشق همه خوبی!می دانی این روزهاچه می گذردبه سراپرده محبت تو؟دلم رامی گویم همان که بی تاب توست,همان که تک درختش خواستی که تنهااوباشدواسمانش تو!ای خوش ترین بهانه ماندن!ای ارزوی ارزوهایم,ای رضوان بهشت جاودانم!بیا!بیاومرابه خدمتی بگمار!بیابگواب عاشقی بردستت بریزم!بیابگوبخوان,بخوانم!بگوبگردبگردم بگوبمیر,بمیرم!اماای داغ توبردل!اگردربیداری نمی توانم بیابمت به خواب وخیالی هم ازتوقانعم!مگردررویاببینمت ای دست نیافتنی ترین نایافته!من اگرغرق گناهم بادلم که اکنده ازیادتوست چه می کنی!باچشم هایم که دریادریاگریسته است چه می کنی؟باسینه ام که شرحه شرحه زخمی فراق است چه خواهی کرد؟مگردرهجران دیگری سوخته ام؟!حسرتابرحسرت جاویدمن حسرت که دمی بی حسرت نزیستم!حسرت برروزگارجوانی که درغمت گذشت!نمی دانم اگردیدارت نصیبم نشوددلیلم برای زنده بودن چیست؟امامولایم ای همه امیدم!توامروزبهانه گریستنم هستی وفردابهانه بودنم!امامن نمی دانم بدون توکدام صراط مستقیم رابیابم!نگران ان جمعه ای هستم که دلم برای تونگیرد!می دانی انسانهادیرباورندوزودرنج واگرتوسراغم رانگیری می گویم اونیزمرافراموش کرده است مرادریاب پیش ازانکه ازدست بروم