2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ببین درد نداره ولی بعدش درد میگیره چون روغنیه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
نه عزیزم درسته روغنیه ولی اگه بلا فاصه بعد از تزریق راه بری سفت میشه ودرد میگیره وبه قول بعضیا فلج میشه آدم .ولی اگه تاده دقیقه راه نری یا مثلا فقط چند قدم بری که سوار ماشین بشی وبعد که رفتی خونه کیسه اب گرم بگذاری روش هیچکدام از این مشکلات واست پیش نمیاد .حتی درد هم نداره .مگه اینکه موقع تزریق پرستار امپول را توی جای همیشگی نزنه یعنی خارج از یک چهارم بالا به سمت خارج
من خودم 50تا امپول رو زدم روزی دوتا تازه شوهرم واسم میزد . که اصلا تا حالا تجربه تزریق هم نداشته..!
نه عزیزم درسته روغنیه ولی اگه بلا فاصه بعد از تزریق راه بری سفت میشه ودرد میگیره وبه قول بعضیا فلج میشه آدم .ولی اگه تاده دقیقه راه نری یا مثلا فقط چند قدم بری که سوار ماشین بشی وبعد که رفتی خونه کیسه اب گرم بگذاری روش هیچکدام از این مشکلات واست پیش نمیاد .حتی درد هم نداره .مگه اینکه موقع تزریق پرستار امپول را توی جای همیشگی نزنه یعنی خارج از یک چهارم بالا به سمت خارج
من خودم 50تا امپول رو زدم روزی دوتا تازه شوهرم واسم میزد . که اصلا تا حالا تجربه تزریق هم نداشته..!
2714
اصلا درد نداره من چند بار زدم بلافاصله هم بلند شدم راه رفتم فلج هم نشدم نترس

یه هفته تا 10روز بعدش هم پری شدم
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

سلام من باردارم و بخاطر لکه بینی خفیفم  دکتر 10 تا پروژسترون داده ک باید هر شب دوتا بزنم... وقتی رفتم بزنم پرستاره ناشی بود خیلی سریع زد. فردا شبش ک رفتم دید جای آمپولی سفت شده گفت کمپرس آب گرم بذار. خودش وقتی برام زد اصلا حس نکردم چون خلییییییییی آروم زد. کلن پروژسترون و آروم بزنه و بعدش کمپرس بذاری اوکیه

نه عزیزم درسته روغنیه ولی اگه بلا فاصه بعد از تزریق راه بری سفت میشه ودرد میگیره وبه قول بعضیا فلج م ...

من هم میزنم امپول و شوهرم بلد نبود خیلی نوک سوزن رو فرو میکنه تو عضله درسته؟؟؟ ولی درد  میکنه جاش  دیروز رفتم بیرون درد ندارم .میشه راهنماییم کنی در مورد تزریق امپول پروژسترون .ممنونم

منم دکتر واسم داد دوتارو تو ی سرنگ بکشم بزنم.دوتاروزدم وقتی زدم درد نداره ولی نیم ساعت بعدش پدرم در اومد الان میشه گفت فلج شدم.سرم رو بالا میگیرم میخوابم نمیتونم ب پهلو بخوابم درد داره  

منم ماه پیش زدم وقتی زدم درد نداشت ولی بعدش تا دو روز فلج بودم آمپولش روغنیه من 4 تا زدم 2 تا امروز ...

سلام-امروز مطلع شدم که برای تزریق این امپول روغنی بهتره از سوزن شماره 10 استفاده کنید .چون سوزن بزرگتره درد امپول کمتر میشه .لطفا اطلاع رسانی کنید .ممنون

2706