موضوع بحث

آمپول پروژسترون

19462 بازدید | 11 پست
دکتر بهم آمپول پروژسترون داده 2 تا با هم بزنم. پریودم گیر کرده :D من کلا از آمپول میترسم. درد داره؟ عوارضش چیه؟ میشه تو خونه بزنیم؟
1393/02/06
|
22:39

فروش ویژه پوشاک و کیف و کفش زنانه

تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: wds-15

به نظر من درد نداشت باید به کسی که میزنه بگی خیلی اروم مایع امپولو تزریق کنه من خیلییییییییییییییی ترسو هستم توی حاملگی هر یک شب در میون تا 4 ماه هرشب میزدم هیچ وقتم بعدش ناراحتم نکرد
ببین درد نداره ولی بعدش درد میگیره چون روغنیه
امیرحسینم 17خرداد (مبعث) دنیا اومدخدایا شکرت..

میگن پنجره دل آدمای مهربون رو به خدا باز میشه؛از اون پنجره من رو هم دعاکن...
نه عزیزم درسته روغنیه ولی اگه بلا فاصه بعد از تزریق راه بری سفت میشه ودرد میگیره وبه قول بعضیا فلج میشه آدم .ولی اگه تاده دقیقه راه نری یا مثلا فقط چند قدم بری که سوار ماشین بشی وبعد که رفتی خونه کیسه اب گرم بگذاری روش هیچکدام از این مشکلات واست پیش نمیاد .حتی درد هم نداره .مگه اینکه موقع تزریق پرستار امپول را توی جای همیشگی نزنه یعنی خارج از یک چهارم بالا به سمت خارج
من خودم 50تا امپول رو زدم روزی دوتا تازه شوهرم واسم میزد . که اصلا تا حالا تجربه تزریق هم نداشته..!
نه عزیزم درسته روغنیه ولی اگه بلا فاصه بعد از تزریق راه بری سفت میشه ودرد میگیره وبه قول بعضیا فلج میشه آدم .ولی اگه تاده دقیقه راه نری یا مثلا فقط چند قدم بری که سوار ماشین بشی وبعد که رفتی خونه کیسه اب گرم بگذاری روش هیچکدام از این مشکلات واست پیش نمیاد .حتی درد هم نداره .مگه اینکه موقع تزریق پرستار امپول را توی جای همیشگی نزنه یعنی خارج از یک چهارم بالا به سمت خارج
من خودم 50تا امپول رو زدم روزی دوتا تازه شوهرم واسم میزد . که اصلا تا حالا تجربه تزریق هم نداشته..!
اصلا درد نداره من چند بار زدم بلافاصله هم بلند شدم راه رفتم فلج هم نشدم نترس

یه هفته تا 10روز بعدش هم پری شدم
نمیدونی چقد سخته همش گم باشی تو رویا همش توی دلم میگم شاید دیر اومدم دنیا

سلام من باردارم و بخاطر لکه بینی خفیفم  دکتر 10 تا پروژسترون داده ک باید هر شب دوتا بزنم... وقتی رفتم بزنم پرستاره ناشی بود خیلی سریع زد. فردا شبش ک رفتم دید جای آمپولی سفت شده گفت کمپرس آب گرم بذار. خودش وقتی برام زد اصلا حس نکردم چون خلییییییییی آروم زد. کلن پروژسترون و آروم بزنه و بعدش کمپرس بذاری اوکیه

فقط 23 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40