2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مامان پاییز شماره چشمش چنده؟
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
دختر منم از 5 سالگی عینک میزنه ولی الان 10 سالشه و هیچ تغییری نکرده
مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢
پسرمنم از ٤ سالگی از سنجش بینایی گفتن ضعیفه..حدودا سه هست نمره ی عینکش..نصفش ضعیفه نصفش استیگماته...ضعف بینایی امکان داره خوب بشه اما استیگمات تا اخر عمر هست و هیچوقت خوب نمیشه ...من هر وقت صورت خوشگل پسرمو میبینم که با عینک پوشیده شده گریم میگیره
انحراف به داخل داشت ، عینک میزنه ولی گاهی درمیاره ویااینکه شیشش همش کثیف میشه درمیاره کلا سخته وقتی عینک میزنه به هیچ وجه انحراف نداره ولی وقتی عینکو درمیاره انحراف داره بیشترم شده
2706