2733
2734

سلام .. من یه دختر بچه ۱۵ ساله هستم . من میدونم که بابام داره به مامانم خیانت میکنه اما مامانم نمیدونه . الانم نمیدونم چیکار کنم به مامانم بگم خودشو میبازه .... نگم باز .... لطفا راهنمایی کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انتقال یا تغییر نام تاپیک فقط توسط نی نی یار انجام میشه اگر یک زمان نیاز به اینکار داشتید به نی نی ...

سلام عزیزم

میدونم تغییر نام ممکن نیست

دلیلشم می دونم

دلیلش اینه که اگه کسی تاپیک غیر اخلاقی یا ممنوعه بزنه ، یا باعث آزار کاربرا بشه و . . . بعد براحتی می تونه اسمش رو عوض کنه و دوباره به این تاپیکاش با هویت جدید ، ادامه بده

خب عزیزم شما اول تاپیک های من رو ببینین

اگه موردی دیدین ، من دیگه هیچی نمیگم

بعدشم اسم مو هــــــــر چـــــــی که خودتون دوست دارین بذارین

فقط نمی خوام این اسم و شماره باشه

خواهش می کنم 🦋  🙏🏻

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2728
سلام.نی نی یاز من تازه وارد سایت شدم و یه تاپیک زدم...حتما بایدبه چند نفر درخواست دوستی بدم تا تاپیک ...

سلام

تاپیک اگه تو یکی دو دقیقه ی اول دیده شه که جواب میدن بهت

در غیر این صورت ، دیگه کسی تاپیکت نمیاد

می تونی مجدد تاپیک بزنی

خصوصا در تایمای شلوغ

مثل آخر شب یا بعد ظهرا

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
سلام نی نی یار جون من نمی دونستم چجوری باید درخواست دوستی بدم. همش میخواستم براتون درخواست بدم اما ب ...

این استیکر چجوریه

این اکانت دست دونفره اولین نفر مامان زینب نفر ۲.دختر نازم رویا
2738

من یه سوال داشتم و البته یه پیشنهاد.

اینکه چرا وقتی کاربرا به موضوعات اجتماعی وارد میشن سریع تاپیک قفل میشه؟

لزوما هر کی تاپیکی ایجاد میکنه نظر مخالف نداره. شاید میخواد فقط شفاف سازی کنه که بقیه با چیزایی که تو شبکه های اجتماعی می بینن به راه نادرست نرن.

این قفل شدن تاپیک به استنباط نادرست کاربرا که اغلب جوان هم هستن کمک میکنه.

بهتر نیست روی یه تعداد کلمات ربات بذارید تا فقط اون پستها حذف بشن نه تمام بحثها؟

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.

من تازه وارد شدم نمی‌دونم چجوری تاپیک بزنم البته سوالامو می‌نویسم ولی او عنوان و دریافت نمی‌دونم چی بنویسم

خدایااااا ازت ممنونم بابت همه چی ازت می‌خوام هر کسی هر مشکلی هر حاجتی  داشته باشه  صداشو بشنوی و حاجت رواش کنی انشالله ممننونم بابت همه چی قوربونت برم خداجونم🤲🤲♥️💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋
2706