2726
میخوام پسرمو ببرم چشم پزشکی، ولی نمیدونم کجا. فارابی بعضیا گفتن خوب نیست، نبرم. بیمارستان نور هم زنگ زدم گفت اطفال نداره، همینطوری هم بخواد وقت بده میوفته آخرای اسفند ماه. من میخوام نهایتاً هفته آینده پسرمو ببرم. ممنون میشم اگر چشم پزشک متخصص اطفال خوب میشناسین معرفی کنین.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پری جون والا نمیدونم پسرم چشه. یه بار تقریبا دو ماه پیش یه کوچولو تراشه مداد رفت توی چشمش. درآوردیم. سه بار هم بردمش دکتر. بار آخر بردمش اورژانس فارابی، با دستگاه چشمشو نگاه کردن، گفتن چیزی نیست. فقط قطره و پماد دادن. ولی از اون موقع هر از گاهی میگه چشمم میسوزه و بدو بدو میره آب میزنه میگه خوب شد. اوایل میگفتم به خاطر اون اتفاق حساس شده. ولی میبینم ول کن نیست. نگران شدم. میخوام ببرمش یه جای مطمئن، ولی هیچ جا وقت ندارن.
اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب