2726
عنوان

سفر با تور یا بدون تور؟😞

1898 بازدید | 25 پست
دوستانی که با تور رفتن مسافرت بگید راضی بودید یا نه؟ بهترین آژانس کدومه؟ اگه با تور بریم سفر اروپا مثلا😞گرفتن ویزا راحتتره یا اینکه ربطی نداره؟
اصولا تور راحت تره ولی معمولا هتلای تاپ انتخاب میکنن که باعث میشه قیمت بره بالا. اگه خودت بری شاید هتل ارزونتر بری کمتر تموم شه برات
کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سفر اروپا رو فقط باید با تور برید چون جاهای دیدنی زیادی داره و اطلاعات خوبی بهتون میدن ما عید با اژانس ققنوس تور اروپا رفتیم که هتل هامون ٥ ستاره و با بهترین إمکانات بود
خدايا براي تمام نعمتهايت شكر
سفر اروپا رو فقط باید با تور برید چون جاهای دیدنی زیادی داره و اطلاعات خوبی بهتون میدن ما عید با اژانس ققنوس تور اروپا رفتیم که هتل هامون ٥ ستاره و با بهترین إمکانات بود
خدايا براي تمام نعمتهايت شكر
ئاوان عزیز من تورهای اروپایی رو با آژانس می رم راحت تره. بستگی داره چه آژانسی رو انتخاب کنی. من آژانسی که باهاش میرم 90 درصد مشتریاش پزشک هستن چون کارشون اصلا برگزاری تورهای کنگره برای پزشکانه. منکه از هتلاشون و خدماتشون کاملاً راضی بودم. اسم آژانسش دماوند توران زمین بود و مسئولش خانم غفاری زنگ بزنید بهش بگید از طرف خانم وکیلی تماس گرفتین میشناسه شاید تخفیفی هم بده نمی دونم
ئاوان عزیز من تورهای اروپایی رو با آژانس می رم راحت تره. بستگی داره چه آژانسی رو انتخاب کنی. من آژانسی که باهاش میرم 90 درصد مشتریاش پزشک هستن چون کارشون اصلا برگزاری تورهای کنگره برای پزشکانه. منکه از هتلاشون و خدماتشون کاملاً راضی بودم. اسم آژانسش دماوند توران زمین بود و مسئولش خانم غفاری زنگ بزنید بهش بگید از طرف خانم وکیلی تماس گرفتین میشناسه شاید تخفیفی هم بده نمی دونم
2706