2733
2734
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244501 بازدید | 2035 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه مطلبی در مطب یک متخصص پوست دیدم جالب بود، نوشته بود:  « گرانبهاترین لباس شما پوست شماست، بیاید با پوست خود مهربان باشیم.» خیلی ازش خوش اومد. بهتر بجای این ماسکهای خونگی، آدم یک متخصص پوست خوب انتخاب کنه، پیش پرونده تشکیل بده و دو ماه یکبار زیر نظر اون به پوستش برسه. بخدا اگه پوستتون خراب بشه دیگه درست کردنش خیلی سخت میشه. اولین بار که رفتم پیشش اینقدر زردچوبه رو پوستم گذاشته بودم که زرد زرد شده بودم، وقتی خانم دکتر نگاه می کرد، کلی خجالت کشیدم. ولی از اون به بعد هر دو ماه یکبار می رم پیششون هم کرم میگیرم و هم اگه صلاح بدونه هر دفعه یا لیزر، یا ژل یا بوتاکس می زنم. دیگه هم دنبال این درمان های خونگی ، متفرقه و بعضا بی نتیجه نیسنم. حداقل اعصابم از خوندن و دنبال کردن این مطالب راحت شده.

چن سالی هست اگزما قسمتی ازصورتم دارم ازمایش دادام مشکلی نیست کرمهای مختلفی زدم ابرسان میزنم.بافوم یاشامپوبچه میشورم.خیلی ناراحتم بابت صورتم.زیبایی یه زن به صورتشه.😭

2731
سونیا پوست منم چرب جوشداره. تا حالا با هیچ روشی نتونستم جوشهام را کامل مهار کنم.فقط کم و زیاد میشند

سام من مشاور پوست و مو هستم می تونم کمک کنم مشکلتون درمان بشه با مشاوره رایگان و درست

09371604935 اگه تمایل داشتین پیام بدید

2738

سلام

من پوستم جای جوش مونده که توی دوران پریودی دست بهشون زدم وگرنع دقت کردم بقیه جوش ها جاشون طی چندروز پاک میشده از رو پوستم

زیاد جای جوش رو پوستم نمونده ولی قرمزیش اذیتم میکنه نزدبک به دوران پریودیم میشه جوش میزنم درحالیکه مامانم و خاله هام و کلا اطرافیانم اینجور نیستن(۱۷سالمه)

پوستم چربه و منافذش بازه

یسری ماسک و محصول لستفاده میکنم نسبتا بهتر شده

پوستم به عسل حساسیت داره وقتی استفاده میکنم حتی صابونیکه داخلش عسل باشه پوستم اندازه سکه پنج تومنی جوش میزنه چرکی اونم چنتا

واقعا نمیدونم دیگه چی استفاده کنم

سرشونه‌ام هم جوش میزنه و جای جوشداره گاهی هم روی سینم جوش میزنه 

یکبار از پودر نوره برای برداشتن موهای زائد رونم استفاده کردم بعد اون مدام رون و باسنم جوش میزنه درحالیکه قبلا اصلاااا جوش نمیزد و فقط یبار برای حذف موها استفاده کردم و بعد اون دیگه اصلا نزدم

برای سفید کردن بیکینی و زیر بغل چی استفاده کنن زیاد تیره نیست ولی دوست دارم روشن بشه

سلام من پوستم جای جوش مونده که توی دوران پریودی دست بهشون زدم وگرنع دقت کردم بقیه جوش ها جاشون طی چ ...

عزیزم نگران نباش همه اینا درمان دارن من خودم مشاور تخصصی پوست هستم اگه مایل بودی میتونی باهام تماس بگیری یا واتساپ بهم پیام بدی تا رایگان کمکت کنم 09306429877

2706