2737
2734
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244487 بازدید | 2035 پست

سلام عزیزم این زمانهایی که برای ماسک پیاز وماسکها گفتید خیلی زیاده..خیلی..ماسکهای پوست روی صورت باید ۱۵الی ۲۰دقیقه بمونن وپیاز برای خیلی ازپوستها مضرهست ..همینطوری هرکسی نمیتونه ونباید اینهارو بگذاره ..سرکه ونارنج هم برای پوست های خشک اصلا مناسب نیستن کاش مطالب رو بادسته بندی  واطلاع میگفتید پوست خیلی حساسه باکوچکترین اشتباهی ممکنه آسیبی ببینه که جبران ناپذیر باشه ..خواهش میکنم یه کم توی مطالب دقت کنید..خیلیا اطلاعات ندارن وهمون کارو میکنن وآسیب میبینن..جنس پوست،مشکل پوست(تازه اگه داخلی نباشه)،مدت زمان ایجاد مشکل پوستی وخیلی چیزای دیگه توی استفاده ازماسکها مهم ودخیل هستن..همین ماسک پیازمیدونید باچشم مخصوصا چشمهای حساس چکارمیکنه؟ یک ساعت ماسک پیاز روی پوست؟؟من سالهاست دارم درزمینه ی پوست وماسکها تحقیق میکنم،،کلی مطالب متخصصین پوست ایرانی وخارجی وریویوها وفیدبک هاشون رو مطالعه  کردم وخوندم هیچ وقت هیچ جا چنین چیزی ندیدم..اگرهم ماسکی مناسب شمابوده باید باتوضیح مشکل پوستی تون ،جنس پوستون وخیلی چیزهای دیگه بگید .اونم نه یک ساعت...درسته هدفتون کمک به دیگران بوده وهست ولی لطفا بامطالعه مطلب بگذارید..موفق باشید..

وخدایے ڪہ بہ شدت ڪافیست ..
من پوستم خیلی نرم و شله از طرفی خشکه ولی جوش میزنم لک هم دارم قهوه ی ریز چیکار کنم؟  دوروزه ک ...

وای نه..قرص جوشان رو اصلا برای پوست استفاده نکنیداگر نمیخواید سرم ویتامین سی بخرید به این روش سرم ویتامین سی خونگی درست کنید..قرص یاپودر ویتامین سی ازداروخانه تهیه کنید اگ پودرنبودقرص عادی نه جوشان نه جویدنی،عادی ایرانی بخرید دوعدد رو پودر کنید با مقداری آب مقطر(ازداروخانه )حل کنید قشنگ ،روغن داخل یک عدد قرص ویتامین ای رو داخلش بریزید وخوب حل کنید ،بریزید توی یه ظرف پلاستیکی مات مثل قوطی قطره چشم یا شیشه ی تیره رنگ ،وهرشب توی تاریکی (ویتامین سی براثربرخورد بانور نتیجه ی عکس میده) روی پوست به جزدورچشم بمالید پوستتون هم قبلش شسته باشید وکمی نمدارباشه حتماحتما،،ماساژ بدین بخوابید وصبح بیدارشدین بشورید،،موادرو کم درست کنید چون این سرم رو تا ده روز میتونید استفاده کنید وبعدش دوباره درست کنید،،درمورد جوشتون اگه داخلی وهورمونی نباشه بخاطرکمبوذآب ورطوبت پوستتون هست،،رطوبت کم پوست درپوستهای خشک هم باعث جوش وهم باعث تشدید لک میشه،،برای لکهای صورتتون کرم ضدلک حاوی هیدروکینون سیگل رو تهیه کنید شبها درتاریکی موقع خواب بزنید حداقل سه ماه بزنید البته ازماه اول کمرنگ شدن لکهارو میبینید...هرشب پوستتون رو بشورید.آبرسان یامرطوب کننده حتما بزنید لازم نیست برند گرون بخرید.ازاسکراب پودرقهوه وروغن نارگیل استفاده کنید،روزها پوستتون رو باروغن نارگیل اصل به سمت بالا ماساژ بدین توی سفتی پوستتون کمک میکنه پوستتون رو آبرسانی وشفاف میکنه،ماسک ترکیب زردچوبه وعسل وماست ودوسه قطره آبلیمو خیلی برای لکها عالیه.زردچوبه کم بزنید ولی اگ بعدش احساس کردین زردی مونده باپنبه ی آغشته به گلاب یاشیر راحت میره مطمئن باشید این ماسک عالیه،،روزا ۲دقیقه پوست صورتت رو باترکیب  ۲ق ماست ونصف ق عسل ودوقطره آبلیموماساژ بده آروم..پوستت رو سفت،منافذت رو بسته ،خطوط پوست رو محو میکنه ..یه روتین پوستی داشته باش پوستت عالی میشه.شب هاحتما بشور،اگ سرم ویتامین سی رودرست کردی یه شب اونو بزن یه شب کرم ضدلک رو،مرطوب کننده رو حتما بزن،بیرون حتما ضدآفتاب بزن ،من پوستم مثل شماست سالهاست کرم پودر فقط عروسیا میزنم ،بیرون وحتی مهمونیا فقط ضدآفتاب رنگی میزنم ،مارک سان شیلد بخرایرانیه.مثل کرم پودرکاورمیکنه لکهارو..کرم پودر پوستت رو بدترمیکنه..امیدوارم کمکت کرده باشم ولی اینو بدون مهمترین چیزرسیدگیه..وشستن شبها.یه مدت فقط روزی ۱۵دقیقه ازوقتت رو به خودت اختصاص بده ببین پوستت چی میشه..موفق باشی گلم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من شش سالی میشه که از لحاظ پوستی داغون شدم.همچنین سیستم بدنم هم خیلی بهم خورده.هر دکتری رفتم کمی خوب ...

سلام .درسته عزیزم خیلی ازمشکلات پوستی داخلیه وباید حتما آزمایش داد ..اینکه شما گفتید هم درسته طب سنتی ومزاج ها خیلی تاثیرداره ولی لطفا خوددرمانی نکنید کوچکترین اشتباهی ممکنه آسیب بیشتری بزنه شماکه کلی دکترقبلا رفتید .اینم تحت نظریه پزشک سنتی خوب باشید حتما نتیجه میگیرید انشالله..ولی اگ هنوز آزمایش ندادی بده حتما چون ممکنه با کمبود یه ویتامین یا یه مشکل هورمونی که توآزمایش مشخص میشه تمام مشکلاتت حل بشه..موفق باشی برات آرزوهای خوب میکنم ..شماهم دعام کن

سلام .درسته عزیزم خیلی ازمشکلات پوستی داخلیه وباید حتما آزمایش داد ..اینکه شما گفتید هم درسته طب سنت ...

سلام عزیزم،از توجهت ممنونم❤️،❤️🌹🌹 الان خییییلی بهتر شدم و قراره که دکتر هم برم🌹❤️شرایط روحیم فوق‌العاده شده.جوشهای صورتم ۷۰درصد کم شده🥰احساس میکنم یه آدم دیگه شدم😊🥰

2728
سلام عزیزم،از توجهت ممنونم❤️،❤️🌹🌹 الان خییییلی بهتر شدم و قراره که دکتر هم برم🌹❤️شرایط روحیم فوق‌ ...

خداروشکر چه خبرخوبی..انشالله همیشه خوب وشاد باشی ومثل اسمت شکوفا باشی

ديدم اينجا پر بازديده گفتم بگم من پوست صورتم افتضاح بود پر از لك و كك و مك و تيره تا اينكه الان شش ماهه هفته اى سه روز بخور بابونه و بعدش سيب زمينى رنده شده گذاشتم باور كنيد كك و مك هاى صورت من خيلى هاشون از بين رفت و صورتم  ٥٠ درصد روشن شد ولى لك هاى صورتم همچنان به صورت كم رنگ مونده چند روزه به ماسك سيب زمينى ، پياز هم أضافه كردم كه نتيجه رو ميام اعلام ميكنم  بچه هايى كه ميگن پياز رو پوست نميمونه بايد وقتى پياز و رو صورت گذاشتن روى صورت دستمال كاغذى بزارن از جاش تكون نميخوره يه موردى كه هست بچه ها من واقعا ميترسم به ماسكى كه ميزنم آبليمو اضافه كنم در حاليكه ميدونم زودتر نتيجه ميگيرم آبليمو اسيده. پوست تون و ميسوزونه لطفا با پوستتون مهربان باشيد 😉

به لطف عشق الهى غير ممكن برايم ممكن ميشود 🙏
2738

سلام

من پوستم چربه البته بعد حموم تا فرداش خوبه

ولی بعدش چرب میشه هروز صابون میزنم روزاییکه میرم حموم دیگه شبش نمیزنم صب که از خاب بلند میشم بعضی وقتا پوستم خیییلی چرب شده

هرماسکیم نگاه میکنم عسل قاطیشه و من پوستم نسبت به عسل حساسه حتی به صابون عسل هم حساسیت دارم و حوش میزنم

تنها صابونی که به پوستم ساخته صابون دیتفرن حاوی عصاره کالاندولا هستش

البته بگم بقیه صابونها تا حالا امتحان نکردم اینو ک زدم کاقعن راضی بودم دیگه از ترسم که مثل صابون عسل پوستم خراب نشه سراغ هیچچچچ صابون دیگه ای نرفتم

واقعن میتدنم بگم صابونش برام معجزه کرده

من چون تو سن بلوغم پوستم افتضاح بود و هروز جای جوش و گونه هام قرمز شده بودن ولی الان۲سال از صابون استفاده میکنم بجز این جوش های جدیدی که روی گونمه و توی زمین پریودی دستکاریشون کردم چیزی توی صورتم نمیبینن ولی منافذ گونه هام بازه اونا مشخصن

راستی من سرشونه هامم جوش زده اونو چیکار کنم؟

و البته من نوره زده بودم روی رون پام که موهای اون قسمت و پاک کنم ولی خب بیشتر از حد معمول مونده بود و الان رونام جوش زده و هیچ جوره نرفتن این قضیه برا۳ماه پیشه قبل اون من بجز سرشونه هام دیگه هیچجام جوش نداشتم ولی خب الان کمرم(منظورم خط شلوار)و رونام جوش میزنه ینی همون قدیمیان واقعن نمیدونم چیکارشون کنم بعد اونبار که جوش زدم دیگه موهای اون قسمت نزدم واقعن جای لک و جوششون اذیتم میکنه

کسی واسه این دوجا(کمرم و رونام---سرشونم)پیشنهادی نداره؟؟؟؟؟

راستی من سرشونه هامم جوش زده اونو چیکار کنم؟ و البته من نوره زده بودم روی رون پام که موهای اون قسمت ...

عزیزم شامپو بدن نیوا رو می خوای امتحان کن چون خاصیت متعادی سازی ph پوست داره شاید بهت کمک کنه و از جوش جلوگیری کنه روی لینک زیر کلیک کن خودت بررسی کن به یکبار امتحانش می ارزه قیمتش هم در لی لی ناز مناسب.

شامپو بدن نیوا

2706