2737
2734
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244487 بازدید | 2035 پست

بهترین کار برای پوست اینه که یه روتین روزانه مداوم رو دنبال کنید.صورتتون رو حتما هر شب با یک شوینده مناسب پوست تون بشورید، بعدش از تونر و آبرسان مخصوص پوستتون استفاده کنید، ویتامین سی هم عالیه اگر بتو نید تهیه کنید. ضد افتاب هم از واجبات روزانتون باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام سونیا جان

یه سوال داشتم

من خط اخم ابرو دادم

خط خنده هم دارم بخاطر شیردهیم بشدت صورتم لاغر شده و خط های زیادی روی صورتم ایجاد شده

زیر چشمم هم‌گود افتاده

امشب شروع کردم ماسک پیاز رو زدم

بنظرت کدوم ماسک های دیگه رو بزنم بهتره برام

جوش اصلااا ندارم اما چروک دور چشم زیاد دارم

2728

سلام من جدیدا غبغب در اووردم ۳۵سالمه. و پوستم مستعد جوش هستش خیلی هم تیره شدم  حس میکنم پوستم چروکهای ریزی دراورده. چه درمانی روپیشنهاد میکنید

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
سلام من جدیدا غبغب در اووردم ۳۵سالمه. و پوستم مستعد جوش هستش خیلی هم تیره شدم  حس میکنم پوستم چ ...

سلام عزیزم یه سری دستگاهها هست برای از بین بردن غبغب شما می تونید با استفاده چند جلسهای به راحتی از شر غبغب راحت بشید 

سلام عزیزم یه سری دستگاهها هست برای از بین بردن غبغب شما می تونید با استفاده چند جلسهای به راحتی از ...

جدی ؟؟؟؟کجا باید مراجعه کنم و قیمتش چجوریه؟؟ 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی نصف ثوابشم به تو میرسه اللهم صلی علی محمد وال محمد
2738
لطفا برا قرمزی جوش و جای جوش بگو پست اولو،مشکل خیلیاست

عزیزم از ماسک خاک رس قرمز یا ماسک جلبک اسپرولینا برای قرمزی جای جوش و اینکه جوش نزنی استفاده کن.
جای جوش اگر لک باشه با اسکراب میره فقط حواست باشه روی جوشای فعالت اسکراب نزنی. اگه مدل دیگه ای هست مثل برجستگی یا فرورفتگی بیا توی اینستاگرامم کامنت بذار بهت بگم.
Skincare.bymaryam 

سلام سونیا جان یه سوال داشتم من خط اخم ابرو دادم خط خنده هم دارم بخاطر شیردهیم بشدت صورتم لاغر شد ...

عزیزدلم پیاز خیلی ضرر داره مستقیم به پوستت میزنی.
اولا که موادی که ویتامین سی دارن زیاد مصرف کن. برای خط خنده یا باید فیلر بزنی یا نخ بکشی. خط اخم هم فقط با بوتاکس میره. اما در کل ماساژ صورت با جید رولر و فیشیال (پاکسازی پوست) رفتن میتونه به فرم گرفتن صورتت خیلی کمک کنه
منم توی پیج اینستاگرامم اطلاعات میذارم در این زمینه.
skincare.bymaryam

[QUOTE=157978746]سلام من جدیدا غبغب در اووردم ۳۵سالمه. و پوستم مستعد جوش هستش خیلی هم تیره شدم  حس میکنم پوستم چ ...[/QU/
سلام عزیز دلم اگر غبغب کم باشه با ماساژ و مواد لیفتینگ و نوردرمانی و های فرکانس همه اینا روش های غیرتهاجمی هستن و میتونن جواب بدن. اما اگه زیادی فقط مزوتراپی جواب میده که روش تهاجمیه.
در مورد پوستت پیشنهاد می کنم ماسک خاک رس سبز و سفید تهیه کنی.

سرم های ویتامین سی هم برای روشن کردن پوست خوبن.
در پیج اینستاگرامم هم اطلاعات مفیدی میتونم بهتون بدم
skincare.bymaryam

2706