2737
2734
عنوان

*بیاید به پوستمون برسیم*

| مشاهده متن کامل بحث + 244512 بازدید | 2035 پست
وای صابوت که پوست رو داغون میکنه صابون حالت قلیایی داره و پوست اسیدی وقتی با صابون میشوریم پی هاش صو ...

من هم ژل دارم هم روغن میزنم خصوصا برای پوستم یه روغن استفاده کردم اصل هست  ظرف 1 هفته نتیجه داده واقعا پوستمو لیفت داده دوستامم میگن بهم خطوط ریز چروکم محو شده 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر من بهترین راه رسیدگی به پوست، استفاده از ضدآفتاب و آبرسان و مرطوب کننده های مناسبه، البته لوازم آرایشی فیک نیز باعث لک افتادن روی پوست و خراب شدن پوست میشه سعی کنید کرم ضدآفتاب و مرطوب کننده هاتونو از جاهای معتبر خرید کنین من معمولا از این سایت می گیرم تا حالا هم راضی بودم خواستم تجربمو با شما به اشتراک بزارم

https://haftoyek.com

2731

سلام یه سوال پماد زینک اکساید چه تاثیریروی پ ست صورت داره؟راستی یه سوال دیگه از ۲۲ اسفند از سایت موتن رو یه ضدآفتاب خریدم هنوز نیومده؟هر چی هم زنگ میزنم جواب نمیدن،کسی خرید کرده از این سایت؟؟

2738

سونیاجان پوست من بور وحساس هس گونه هام زودسرخ میشه....هرماسکی بزنم بعدیمدت استفاده پوستم خشک وگونه هام قرمزمیشن....من چه ماسکی بزنم.پوستم شفاف وسفیدوجای جوشام بره ...وچروکهای زیرچشمم بره ازبین؟

دوستان محصولات زیبایی فوراور عالین حتنا امتحان کنید 

من از پیج for.ever.living.best که مستقیم از دبی وارد میکنن سفارش میدم 

خواهرم پکیج زیبایی شون رو گرفت بی نظیر بود 

2706