2733
2734
سلام..پسرم از یکسالگی یبوستش شروع شده اران دو سال و نیمشه هنوز همینجوره..هفته ای یه بار شکمش کار میکنه اونم به چه بدبختی از بس گریه میکنه هلاک میشه.سفته سفته مدفوعش..فقط شربت انجیر میدمش اونم نمیخوره که میریزم تو آبمیوه میدمش..میوه دوست نداره.دارو گیاهی نمیخوره.یه پسر هفت ماهه ام دارم‌.واقعا دیگه خسته شدم.یه دکتر بهش شربت تمر هندی داده هنوز نگرفتم کسی داده به بچه ش.چکار کنم.کمکم کنین
لازم نیس انقدر اذیتش کنی،وقتی دیدی اورژانسی شد اوضاعش پودر پیدرواکس بگو دکترش بده با توجه به سنش،یکم بدی شکمش کامل صاف میشه در ضمن روغان زیتون،گلابی هلو خیار خاکشیر انجیر موثره
توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم همین مشکل رو داره
انار سیب موز اصلا بهش نده
تو غذاهاش روغن زیتون بریز
آلو بریز تو غذاهاش
انجیر و گلابی براش خوبه
دختر من شربت شیر منیزیم میخوره
دکترش گفت این شربت هیچ مشکلی نداره
حتی اگه کسی تا آخر عمرش بخوره

2731
شربت تمر هندی رو نمیدونم اما علاوه بر درمان دارویی صبح ها ناشتا بهش الوی خیس شده یا انجیر خیس شده بده بخوره خوشمزه هم هست. من گاهی وقت ک پسرم گوارشش ب هم میریزه دکتر بهش کیدی لاکت میده هم واسه اسهال خوبه و هم یبوست. خاکشیر بهش بده. الان بالای دوساله مجازه ازین چیزا بدی.
2738
ممنون نگاره جان که بخاطر من پست گذاشتی دیگه به جز اون ساختنی چیز دیگه ای بهش میدی..فوق تخصص گوارش بردم فقط شربت تمرهندی داد گفت ترسیده نمیذاره مدفوعش بیاد برای همین سفت میشه..خیلی نگرانشم شنیدم روده ها گشاد میشن..فکر کنم مال اینم شده چون یکهفته هم شده کار نکرده با اینکه خیلی غذا میخوره
2706