2726
عنوان

کیا فیلم ترکی عشق حرف حساب حالیش نمیشه رو میبینن?

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 44 پست
دختره واقعا قشنگه پسره هم جذابه با ابنکه قد بلند و هیکلی نیست
تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کرده ای مسئولی....این جمله برا من جای تامل داشت شما هم بهش فکر کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر نکنم ولش کنه.خدا کنه تموم شه دوباره باهم باشن
با حیوانات مهربان باشیم.اونا هم مثل ما احساس دارن.مثل ما مادرن.شاد میشن غمگین میشن،میفهمن.تو این روزای سرد یه تکه کوچیک غذامون گرمشون میکنه.به فکرشون باشیم.به بچه هامون دوستی با حیوانات و یاد بدیم.خدای ما و اونا یکیه.مطمئن باشین زندگیمون با محبت به این موجودات بی پناه شادتره.
2728
کارا سودا رو من چند قسمت اینستا دیدم.یه کانالی هم تل گرام هست برا دانلود من اومدم بیرون.اونم از اینستا پیدا کرده بودم کانالشو
با حیوانات مهربان باشیم.اونا هم مثل ما احساس دارن.مثل ما مادرن.شاد میشن غمگین میشن،میفهمن.تو این روزای سرد یه تکه کوچیک غذامون گرمشون میکنه.به فکرشون باشیم.به بچه هامون دوستی با حیوانات و یاد بدیم.خدای ما و اونا یکیه.مطمئن باشین زندگیمون با محبت به این موجودات بی پناه شادتره.
من کاراسودا رو با زیر نویس پیدا نکردم اصلا اگه کانالی هست با زیرنویس به منم بگید لطفا
تا زنده ای در برابر کسی که به خودت علاقه مند کرده ای مسئولی....این جمله برا من جای تامل داشت شما هم بهش فکر کنید
نمیدونم من خیلی پیگیر کاراسودا نیستم.فقط حیات و مورات.دفنه و عمر
2706