2737
2734
سکینه سادات عزیزم سلام ممنون از پاسختون . یه سوال دیگه هم داشتم مهریه خواهرم 1363سکه بهار آزادی عندالمطالبه هستش . شوهرخواهرم3ماه قبل فوت کردن ایشون چطور می تونن به حق و حقوقشون برسن ؟؟؟؟؟آیا تنها 110سکه می تونن بگیرن ؟ در صورتی امکان اخذ 1363سکه را داشته باشن به چه روشی می بایست اقدام کنن ؟ ضمنا شوهر خواهر مرحوم بنده یک آپارتمان و یک منزل مسکونی کوچک دارد یکی از این املاک هم فاقد سند ملکی است . یک خودرو 206 هم دارند ولی پول نقد نداشتند . لطفا راهنماییم کنید ممنون می شم عزیزم .
سلام عزیزم برایخواهرم یه مشکلی تو اجرا حکم دیدن هفته ای یکبار پسرش پیش اومده می خواستم ببینم شما می تونی کمکش کنی در این زمینه؟ واقعیتش خواهرم دانشجوس و توانایی پرداخت حق الزحمه وکیل رو نداره واقعا اگه تمایل داشتی ممنون می شم
امام علی(ع) در نامه ای خطاب به مالک اشتر: ای مالک!شباهنگام کسی را در حال گناه دیدی صبح به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحرگاه توبه کرده باشد و تو ندانی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم من مهریم ۱۱۰سکه هس گذاشتم اجرا و دادگاه رای پرداخت داد اما ازشوهرم خبری نیس بنظرتون قسطی کنن میزان اقساط چقدمیشه قسط بندی و میزان اقساط ب میل من دردادگاه هم ربط داره یانه ؟؟؟ پرونده کیفری هم داریم و برگ پزشک قانونی ک کتکم زده
آزارم می دهد زندگی وقتی درد درونم را میدانم اما راهی جز صبرندارم
سلام مشکل ما در مورد خونه هست ما در سال 92 یه آپارتمان را بصورت وکالتی خریدیم ولی سند به نام نکردیم الان آقایی که سند به نامش هست به علت ندادن مهریه خانم اموالش بازداشت شده که خونه ماهم یکی از این اموال هست حالا سوال من اینه که ما از نفر دوم که خونه را از صاحب اصلی خونه در سال 85 خریده خونه را خریدیدم در واقع یه دست چرخیده وجریان طلاق صاحبخانه سال 89 بوده به نظر شما تکلیف ما چیه لازمه وکیل بگیریم
خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریه گرفتی، رها نکن
2731
سلام، من 1 ماهه خونه پدرم هستم، میخواستم، میگن اگه بخوای مهریه تو بزاری بتید خونه خودت باشی، چون میتونه عدم تمکین بگیره،میشه کمی توضیح بدین؟؟
من خودم را برای آرامش بخشیدن به نادانی تو سانسور نخواهم کرد...
من با همسرم با نامزدی 6 ساله ازدواج کردم. اصلیترین مشکلمون سرد مزاجیه جنسیشه که بسیار شدیده. از اولش تحمل کردم اما دیگه نمیتونم. تو مسائل دیگه هم مشکل داریم دیگه نمیشه. میخواستم ببینم تو دادگاه میتونم این موضوع رو مطرح کنم؟بعد چجوری دادگاه این موضوع رو بررسی میکنه؟ آزمایشات و... منظورمه. آیا هر دومون رو میفرستن آزمایش. یا فقط اون رو؟چجوری؟تو رو خدا بهم توضیح بدید. من مهریه م 214 تا مهریه م عندالاستطاعه هست. شوهرم یه آپارتمان خریده پیش فروش. و فقط روی قرارداده و با در هوا. و یه ماشین داره فقط. خودشم معلمه و مهندس مکانیک و پروانه ی نظام مهندسی داره. من نمیدونم چطور میتونم یه مقدار از مهریه م رو بگیرم. چیزی به دستم میرسه؟ تورو خدا به سوالاتم جواب بدید. بهم میگه من ندارم چیزی بهت بدم. آیا خیلی زمان میبره اگر من بخوام واسه مهریه م اقدام کنم؟...
من تصمیم دارم سه ماه دیگه جدا شم.الان خونه همسرم هستم.میخوام بدونم چطور میتونم راحت تر و بی دردسر تر ...

بهت توصیه میکنم با این خانم وکیل تماس بگیر و ازش مشاوره بگیر ،خداییش تلفنی من باهاش تماس گرفتم و جواب همه سوالاتم رو دادن 

با تلفن ثابت منزل با این شماره تماس بگیر

۹۰۹۹۰۷@۵۱۵  داخلی۸۱۱۰,نمیخاد کد بگیری

2738

سلام

من یه مشکل دارم احتیاج به راهنمائی دارم لطفا کمکم کنید .

همسرم فردی بدبین و شکاک هست بارها به من شک کرده که آیا با مردی ارتباط داشتم یانه ...اطلاعات گوشیم رو برای گوشی خودش ارسال میکرد پیامکهامو چک میکرد ، تهمت های ناروا بهم میزد و در همه این تجسسها هیچ چیزی پیدا نمیکرد و میگفت زن من پاکدامنه اما بازهم شک میکنه ....فوق العاده آدم پرخاشگر و انتقام گیر هست خیلی روحیه خشنی داره ...خانواده اش رهایش کردن دست بزن هم داره من کوتاهی کردم پزشکی قانونی نرفتم ی بارهم میخواست منو باروسریم خفه کنه ....

دادخواست الزام به تمکین برام فرستاد ازقاضی خواستم سلامت روانش رو برر سی کنند مارو فرستادن پزشکی قانونی و بعد کلینیک روانپزشکی ، تست شخصیت داد مشخص شد خشمش زیاده و کمی پارانویید داره اما زیر بار درمان نرفت.... ...من میخوام طلاق بگیرم چون واقعا مشکل روانی داره ....مشکل من اینه که مشورت که کردم میگن قاضی روی خشم ترتیب اثر نمیده و همه چیز بستگی به نظر پزشکی قانونی داره .....من چطور باید از پزشکی قانونی کمک بخوام تا سرسری از کنار مشکل من نگذرن و کمکم کنند تاطلاق بگیرم ؟ باسپاس از جوابتون

صبر اوج احترام به حکمت خداست

سلام روزبخیر.جسارتا شما آقای محمد یوسفی خلج معرفی کردید اما هیچ شماره ای در سایت ها نیست از ایشون که فعال باشه.اگر شماره ای از ایشون دارید لطف کنید به اشتراک بزارید.من از کانون وکلا هم هرچی تلاش کردم نتونستم پیدا کنم..

سلما جان فرقی نمیکنه شما این حق را داشته باشید و یا خیر ... در هر صورت اجازه طلاق با حکم قاضی است و ...

سلام شمارتون بدین حالم بده مهریمو میخوام بزارم اجرا  حق وکالتتون چقدره من پولم کمه کمکم کنید😥😥

2706