2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگم همسرم از تجربه کاری در ایران کار پیدا کرد..این چه حرفیه تجربه کاری ربطی به کشور نداره..

سانی جان کانادا چجور جاییه؟ از لحاظ امنیتی خوبه واسه بچه ها؟ میشه لطف کنی منو راهنمایی کنی؟ 

2728

سلام دوستان

من فوق دیپلم حسابداری دارم و کمک مربی رقص هستم دارم زبان میخونم 

همسرم فوق دیپلم حسابداری و طراح و برشکار پوشاک مردانه است 

ی دختر یکساله داریم قصد مهاجرت داریم ولی نمیدونیم شرایطش داریم یا نه کسی میتونه کمک کنه؟؟؟؟

سلام من دیپلم رشته برق صنعتی از کاردانش هستم میخوام تا لیسانس تو ایران بگیرم ولی براب کار برم کانادا ایا رشته برق صنعتی کار هست  با نه لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره به من کمک کنه 

من ۱۰ سال کانادا زندگی کردم درس ام رو اونجا خوندم اقامت گرفتم و بعدش سیتیزن شدم ولی دیگه از هوای تورنتو و تنهاییش خسته شدم الان ۲-۳ ساله برگشتم ایران البته تو ایران شرایطم خوبه .  

الان فقط سالی ۱-۲ بار میرم اونجا سر میزنم و میام خونمو اونجا نفروختم نگه داشتم . 

مهاجرت به کشور های انگلیسی زبان مثل کانادا و انگلیس پایه زبان انگلیسی قوی میخواد. البته چون زبان انگلیسی یه زبان بین المللیه یادگرفتنش آسونتر از زبانهای دیگه ای مثل فرانسوی هست. هر دانشگاهی تو هر کدوم از کشورهای انگلیسی زبان یه نمره خاصی رو برای سنجش سطح زبان مد نظر دارن که میتونی از اینجا نمره مورد نیاز مهاجرت هر کدوم از اونا رو ببینی. معمولا نمره آزمون آیلتس رو به عنوان معیار در نظر میگیرن. پیشنهاد میکنم مقاله تدریس خصوصی آیلتس رو بخونی تا با روند این آزمون بیشتر آشنا شی. اگر زبانت خوبه و با چند جلسه کلاس خصوصی و تمرین و تکرار میتونی تو آزمون قبول شی و برای کار یا تحصیل بری کانادا و لذت ببری از زندگیت. من که دارم برای آیلتس میخونم سایت https://myielts.in خیلی بهم کمک کرد تا بیشتر با شرایط آزمون آشنا شم.