2726
عنوان

چگونه بفهمم حامله ام ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 56277 بازدید | 44 پست

خانوما پس کجاین؟

اینجا هیچکس جواب نمیده؟؟؟؟؟

پریسا.۲۲سالمه4سال متاهل.دوستان مشکلات زیادی تو زندگیم هست.نسبت به سنم خیلی زیاد تحمل کردم بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم کردم.برای حل شدن مشکلاتم صلواتی از ته دل بفرستین.سپاس.
ممنون عززم ولی میخوام ببینم زوده یا نه؟ آخه بهم گفته بودن 10 روزه جواب میده آز خون

سلام آزت مثبت شد بعد ده روز؟؟؟؟

خداجونم ممنون ک نینی گذاشتی تو دلم👶👶👶👶👶👶 عزیزکم من و بابایی بی صبرانه چشم به راهتیم کوچولوی من❤❤❤خدایا دامن همه بچهای تاپیکو سبز کن.دوست عزیزم میشه برای سلامتی منو نینیم سه تا صلوات بفرستی مرسی دوستم 🌷🌷🌷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خاهشا اگ میدونید جواب بدید ۸ماه اقدام کردم اماباردار نشدم ۷روزع از پریودم میگذره البته پریودم نامنظم هس امان اینقدر اماهنوز نشدم تستم دادم منفی بود زیردلم خیلی درد میکنه کمردردم دارم بنظرتون برم ازمایش بدم یا علائم پریوده اینا؟

2728
دوستان سلام من تست حاملگی باوایتکس رو انجام دادم مثبت شد ولی بی بی چک منفی نشون داد میترسم برم آزم ...

تست وايتكس چيه ديگه؟😧

خدايا گذشته ها گذشته .ولي اينده رو به خودت ميسپارم .خودت به بهترين نحو رقمش بزن

سلام بچه ها لطفا جواب بدین ..

من 9 روز پریودم عقب افتاده بی بی چک هم منفی نشون میده 

خرداد 14 خرداد پریودم تموم شد چند روز بعدش قرص اورژانسی خوردم و یک هفته بعدش پریود شدم باز_ 25 خرداد پریودم تموم . 

از 25خرداد تاالان که 2 مرداد هستش پریود  نشدم

پریود منظمی هم ندارم .. ولی چند روز قبل از نزدیک شدن به پریودم باز نزدیکی داشتم  

خواهش میکنم کمکم کنید 

من 6 روز از پریودیم گذشته و خیلیی کم پیش میومده دیر تر از تاریخش پریود بشم

حس بویاییم قوی شده. حالت تهوع دارم ولی میگم شاید چون روزه هستمه. مدفوعم سبز رنگ شده تو اینترنت زدم نوشته بود میتونه بخاطر بارداری هم باشه. بی بی چک همزدم منفی شده. بنظر شما حامله ام؟ 

من 1 روز بعد از نزدیکی علایمم شروع شد طوریکه شوهرم هم مطمئن شد که حامله ام

مگ میشه

چ علاعمی داشتی

صدامو داری؟؟؟؟                                                 متولد ۷۸😎وزن:۶۳ 👰قد:۱۷۰                    کراش دوران بچگیم تا الان :رضا گلزار👫                    ی پسر دارم شاه نداره از خوشگلی ماه نداره😐😂                    درحال کنکور دادن بودم ک منو شوهر دادن😷          ی بار عاشق شدم تو دوران ما گوشی نبود نامه میدادیم هعیییی خدا یادش میوفتم قلبم تیر میکشههه فقط شعری که تو نامه اش بود هروز یادمه 💔                   گفتم غم تو دارم              گفتا غمت سراید                    گفتم که ماه من شو         گفتا اگر براید۔۔۔۔۔💔                اون عاشقم نبود دقیقا برعکس من😀                                                                                         خلاصه۔۔۔۔
آره عزیزم اگه شبها که می خوای بخوابی احساس خستگی می کنی و درد در ناحیه پا داری حامله ای اگر درد یا س ...

من بعضی وقتا حالت تهوو دارم ولی استفراغ نکردم اصلا.زیر شکمم ینی بین خط بیکینی و شکمم بعضی وقتا درد میگیره..ترشحات سفید بعضی وقتا میاد ازم..اینا میتونن علایم بارداری باشن؟؟؟؟

2706