2737
2734
عنوان

هشدار جدی به کاربران عزیز نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 8257 بازدید | 187 پست
ممنون از شما ببخشید منم میتونم نی نی یار باشم؟

نه عزیزم از کاربرا نمیگیرن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانوم نی نی یار یه نفر چند روز پیش مزاحمم شد لطفا این کاربریارو قطع کنین

آنکس که بدم گفت بدی سیرت اوست💜وآن کس که مرا گفت نکو خود نکوست💜حال متکلم از کلامش پیداست💜از کوزه همان برون تراورد که در اوست💜
2728

سلام خانم تهرانی ازتون یه سوال داشتم امیدوارم جواب بدین ، دلیل حضور آقایون تو سایت چیه؟ مگه اینجا سایت تبادل اطلاعات خانما درباره بارداری و بچه داری نیست؟ واقعا هدفشون از بودن در این سایت چیه ؟ باعث میشه خانما نتونن راحت باهم صحبت کنن من چند بار از طرف آقایون سایت با حرفاشون اذیت شدم ، یکیشون کادویی که گفتم واسه همسرم خریدم رو تحقیر و مسخره کرد ، یکیشون اومده بود تاپیکم اصرار داشت من بقیه رو سرکار گذاشتم درحالیکه عمیقا از مشکلم درد میکشیدم و ناراحت بودم .. درخواست های دوستی رو که رد میکنم و مزاحمت هارو گزارش میدیم ولی باز ادامه داره و با پررویی میگن مدیر سایت اجازه داده مردا هم بیان شما چه کاره این 

متاهل هستم
2738

@نی_نی_یار_5   میخوام حسابم تونی نی سایت بسته شه خواهشا

تولد۲سالگی گل دخترم حانیه سادات 🎂🎂🎂خداوندابچه هاموبه تومی سپرم🤲من میتونم💪باتوکل بخداازپس غول اضافه وزن بربیام😃هدف۷۰                 ۱۶بهمن۹۴۴۵۰😢۲۴بهمن۹۲۹۵۰😊هدف اول۹۰🔓۸اسفندرسیدم😃۱۵اسفند۸۹۹۰۰☺۲۲اسفند۸۹۳۵۰🙂۲۹اسفند۸۸۷۰۰😃هدف دوم۸۵🔒هدف سوم۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒هدف اخر۷۰🔒ان شاءالله اخرتابستان میرم روی ترازو،۷۰رونشون میده🤩🤩🤩🤩
2706