2737
2739

سلام بچه ها. خواهرم ام اس داره. شوهرم از شوهر خواهرم کینه شتری گرفته که دو بار باهاشون میخوایم بریم تفریح، دیر میان و به من بی احترامی میشه دیر میان. ما خونمون تهرانه. خونه خواهرم شهرستان. اومدیم شهرستان و خواهرم دعوتمون کردن که نهار ما رو ببرن صحرا. کلی هم تدارک دیدن. ساعت یازده و نیم خواهرم اینا اومدن در خونه بابام اینا که همه با هم بریم و شوهرم قهر کرد و مهمونی رو بهم زد و گفت من  نمیام و دیر اومدن الان وقت بیرون رفتن نیست و قهر کرد و رفت.هرچی شوهر خواهرم، بابام، داداشم، به شوهرم زنگ زدن دیگه جواب نداد و فقط پیام داد که من دیگه نمیام باهاتون. حالا فردا قراره ما بریم تهران خونمون. خیلی ناراحت خواهرم هستم که ناراحت شده و بیماری ام اس داره. بنظرتون فردا به شوهرم بگم من یه مدت میمونم شهرستان پیش خونوادم و حودت تنها برو تهران یا فردا باهاش برم تهران خونمون؟ یکبار هم سابقه خیانت داشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم کاملا درکت میکنم الان چه حال بدی داری همسرتون خیلی کارش بد بوده ولی شما زندگیت رو بچسب و تنهاش نزار موندن شما اوضاع رو عوض یا بهتر نمیکنه غصه نخور از این مسائل توی همه خانواده ها پیش میاد

2738

من فکر میکنم بمونی بتر اخلاق گندشو میاره بیرون

به نظرم برو باهاش

ولی به خواهرت تلفن بزن باهم حرف بزنین از دلش در بیار

امااااا اون شوهرتو هم ادبش کن دفه ی اخرش باشه وسط جمع خانوادگیتون فاصله میندازه

چی بگم والا

چقدر بدم میاد ازمردای خاله زنکوقهرقهرو وبهونه گیر🤢

بابا بهش روندین   چه زنگی چه التماسی که بیا ...چرا هیشکی نمیگه دیره فقط تومیگی 😐حالا دیربودواقعا😐

به خواهرت بگو لططفا بخاطر همچین رفتارای مسخره ای فکرشودرگیرنکنه .

اگه ناراحت نمیشه ازموندنت بمون بابا

اگه میشه برو 

2706