2726
عنوان

👰🏻‍♀️خوابم نمیبره کلافم😭

298 بازدید | 47 پست

چند روز‌ دیگه عروسیمه

استرس دارم

ناراحتم

شهر غریب میرم

نکنه مراسمم بد برگزاربشه

نکنه مشکلی پیش بیاد

نکنه رقصیدنی بخورم زمین

جهازم نچیدم

خرید نکردیم

وقت نمیکنیم اصلا

خدایا من جیکارکنم😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
مبارکه ...خوشبخت بشی چقدرازخونوادت فاصله داره محل زندگی ایندت؟

مررسی خیلی ممنونم

۲ساعت و نیم😩

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه اینکه تو دلیمو سالم بغلم بگیرم یه صلوات مهمونم کنی؟🥺❤️دوست قشنگی که داری امضامو میخونی از خدا میخوام به همه خواسته هات برسی و همیشه خنده رو لبت باشه🥹😍❤️

عزیزم آروم باش 

همه چی خودش جور میشه

از لحظاتت استفاده کن 

سفید بخت بشی  

«پرسیدند:آیا‌ او را در حدِ مرگ دوست داری؟        گفتم:بالای قبرم از او صحبت کن و ببین چطور مرا زنده می کند...🌱🤍»                                                                «چگونه می‌شود به شاخه‌ی شکسته فَهماند که باد عذر خواهی کرده است...؟❤️‍🩹»                                                    #محمود_درویش🌱💎

یکی یکی کارهاتو روی کاغذبنویس با حوصله انجام بده عجله نکن

استرس داشته باشی همه چیز خراب میشه و اونجوری ک میخای نمیشه خیلی اروم تمرکز کن و کارهاتو انجام بده حتی،یک روزه ام میرسی ولی باعجله و استرس بدترمیشه

الهی بگردمت

میفهمم چی میگی من به ماهه اومدم خونه خودم 😀
هم ترس داره هم هیجان و هم یخورده دلتنگی

همه چی درست میشه به این فکر کن که بعد از عروسی به این استرس های الکی میخندی
خونه‌ت رو هم میچینی
من جهاربرونم رو انداختم بعد از عروسی که با خیال رااااحت بچینیم و هول هولکی نباشه

خونسردی ‌ت رو حفظ کن تو اولین و آخرین نفر نیستی که عروسی میگیری عزیزم همه چی به دل خوش میگذره به امید خدا ♥️

خدایا بابت همه اون لحظه هایی که ازت ناامید بودم و فکر کردم حواست بهم نیست، ولی بود..ممنونم ازت♥️ 
عزیزم خدابهت ارامش بده .برامنم دعاکن منم دلشوره عجیبی دارم شوهرم شبکاره

چشم عزیزم حتماا

شوهرم شیفتی کارمیکنه ولی استراحتایی که خونستم میریم دنبال کارای خونه و ارایشگاه اینا😭اصلا وقت هیچی نداریم

راه دورم اینش‌ بده.کلا تو راهیم و درواقع هیچ کاری ام نمیکنیم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شل کن به چیزای خوب فکر کن تا همونا اتفاق بیفتن خوشبخت باشی❤

مرسی خیلی ممنونم

چشم سعیییی‌میکنم حتما

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم آروم باش   همه چی خودش جور میشه از لحظاتت استفاده کن  سفید بخت بشی   &n ...

مرسی از دعای قشنگتون

مرسی از دلگرمی‌ دادنتون

خیلی ممنونم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشالله خوشبختشی عزیزم نگران نباش  من دارم همش قهوه میخورم که نخوابم تا ۷ 🥱🥱🥱

ممنونم،چرا تا ۷ نخوابید؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکی یکی کارهاتو روی کاغذبنویس با حوصله انجام بده عجله نکن استرس داشته باشی همه چیز خراب میشه و اونج ...

باید بنویسم کارامو حتما،خیلی ایده ی خوبی دادین

خیلی ممنونم از راهنماییتون

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706